A kilenc fordulós csapatversenyt a hetedik helyen zárta a magyar válogatott és ez a huszonegyes mezőnyben kiemelkedő teljesítmény. A mieink mérlege: négy győzelem, két döntetlen, három vereség. Az első táblán Zámbó Zoltán FIDE-mester (a DVTK NB I-es együttesének tagja, a piros-fehérek szakosztályvezetője és vezetőedzője, a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Sakkszövetség főtitkára) a tőle megszokott biztonsággal játszott: 9 partijából 6,5 pontot szerzett.
Hetedik a magyar válogatott
Létrehozva
Sakk: látássérültek világbajnoksága, Petrovac (Montenegro).
Ez is érdekelhet
Már a Kékszalagra melegítettek
Vitorlázás: 58. Mihálkovics Kupa-Sungrow Nagydíj, Balatonföldvár.
A diákok szervezik a programokat
Az utolsó tanítási hét zajlik az oktatási intézményekben és az Aktív Iskolákban erre időszakra került a Tanulói Csapat Hete.
Bronzérmes a Diósgyőri Gimnázium
Kosárlabda: diákolimpia, IV. korcsoportos országos döntő, Hódmezővásárhely.
Németországban, majd Dániában versenyez
Atlétika: két jelentős viadal vár a diósgyőriek gátfutó kiválóságára.