Ugrás a tartalomra

Győzött a DVTK

Létrehozva
Sakk: NB I-es csapatbajnokság, 11. forduló: biztosan nyertek a piros-fehérek.
Kép
Gáthi Donát megnyerte a partiját. Fotó: magánarchívum
Gáthi Donát megnyerte a partiját. Fotó: magánarchívum

DVTK – Nyíregyházi VSC 7.5–4.5

Miskolc, DVTK Medical, 30 néző. V.: Balogh I.

A diósgyőriek közül Turcsányi (játék nélkül), Gáthi, Füle, Horváth K., dr. Füsthy és Papp Á. nyerte meg partiját.

Remizett: Zámbó, Dobai, Kéméndi.

A piros-fehérek 64 ponttal a 7. helyen végeztek a 12 csapatos mezőnyben.

Címkék

Ez is érdekelhet

Képgaléria
Streetball bajnokság
Fesztivál, de inkább népünnepély
SportMiskolcBorsod-Abaúj-Zemplén
Miskolcon rendezték az immáron kilencedik Lions Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei 3x3-as bajnokságot vasárnap.
Vincze Ferenc nyerte a Pécs környéki viadalt
SportBelföld
A kétszeres abszolút magyar bajnok Vincze Ferenc nyerte a Pécsen és környékén rendezett és szombaton zárult Mecsek-ralit, az országos bajnokság idei harmadik futamát.
A futball világában már minden a pénzről szól
SportMiskolcBelföld
A hamarosan nyolcvannyolc esztendős Temesvári Miklós máig nagy népszerűségnek örvend a honi labdarúgó életben.
Botos Dominik második, Szinay Szabolcs harmadik
SportMiskolcBelföld
Birkózó felnőtt országos bajnokságot rendeztek a fővárosi Kozma István Magyar Birkózó Akadémián.