Ugrás a tartalomra

Miskolci sportemberek az elnökségben

Létrehozva
Tisztújító közgyűlést tartott Budapesten a Magyar Cselgáncs Szövetség.
Kép
illyes_miklos.jpg
Illyés Miklós az MJSZ elnökségének póttagja lett. Fotó: magánarchívum

A tagság Tóth Krisztián egykori olimpiai bronzérmes dzsúdóst választotta meg a testület elnökévé, így a mindössze harminckét esztendős sportember lett Tóth László utóda.

A tagok döntöttek az új elnökség összetételéről is. A regionális szövetségek részéről bekerült Sebestyén László (Észak-Kelet Magyarországi Regionális Judo Szövetség). Elnökségi póttagnak választották többek között Illyés Miklóst (Észak-Kelet Magyarországi Regionális Judo Szövetség), az MVSC elnök-edzőjét, a 2000-es Sydney-i ötkarikás játékok szereplőjét (aki civilben a Miskolc Városi Sportiskola Nonprofit Közhasznú Kft. ügyvezetője).

Ez is érdekelhet

Ötödik a DVTK
SportMiskolcBelföld
Cselgáncs: felnőtt csapatbajnokság, Budaörs, kilenc nevező együttes.
Három nap, két verseny, remek eredmények
SportMiskolcBelföldBorsod-Abaúj-Zemplén
Az elmúlt hétvégén Monoron szerepeltek a miskolci sportolók.
Kilenc érmet szereztek
SportMiskolcBelföld
Birkózó gyermekgálának adott otthont a hétvégén a budapesti Elek Gyula Arénában.
Külföldön és itthon
SportMiskolcVilág
Atlétika: U20-as válogatott viadal, Racibórz (Lengyelország).