Ugrás a tartalomra

Székesfehérvárra tart (?)

Létrehozva
Hétfőn hírül adtuk, hogy tizenegy szezon után távozik a DVTK Jegesmedvéktől Galanisz Nikandrosz.
Kép
galanisz_nikandrosz_egri_istvan.jpg
Galanisz Nikandrosz jégkorongedző és Egri István klubelnök. Fotó: magánarchívum

Az egykori válogatott csatár és edző a szurkolók kedvence volt: játékosként, a felnőttek másodedzőként és utánpótlás trénerként egyaránt meghatározó szerepet töltött be a Maciknál.

A diósgyőriek közleménye nem tért ki arra, hogy Nika hol folytatja pályafutását, ezért megkerestük telefonon. Megkérdeztük a piros-fehérek volt szakemberétől, hogy igazak-e azok az információink, mely szerint a FEHA19 együttesénél folytatja pályafutását, és a szapporói hősként ismert Tokaji Viktor vezetőedző asszisztense lesz.

Galanisz Nikandrosz értesülésünket nem kívánta sem megerősíteni, sem megcáfolni, azt kérte, hogy jövőjével kapcsolatban később keressük.

Ez is érdekelhet

Ötödik a DVTK
SportMiskolcBelföld
Cselgáncs: felnőtt csapatbajnokság, Budaörs, kilenc nevező együttes.
Három nap, két verseny, remek eredmények
SportMiskolcBelföldBorsod-Abaúj-Zemplén
Az elmúlt hétvégén Monoron szerepeltek a miskolci sportolók.
Kilenc érmet szereztek
SportMiskolcBelföld
Birkózó gyermekgálának adott otthont a hétvégén a budapesti Elek Gyula Arénában.
Külföldön és itthon
SportMiskolcVilág
Atlétika: U20-as válogatott viadal, Racibórz (Lengyelország).