Ugrás a tartalomra

Visszavonul a DVTK egyik legjobbja

Létrehozva
Befejezte aktív játékos pályafutását Németh-Egri Klaudia, a piros-fehérek röplabdázója.
Kép
dvtk-ropi-ongropack-nemeth-egri.jpg
Németh-Egri Klaudia, a DVTK Ongropack játékosa. Fotó: DVTK

A sportoló az elmúlt csaknem egy évtizedben 239-szer szerepelt a diósgyőriek csapatában. A huszonhetedik évében lévő szélső ütő játszott az Extraligában, ebben az idényben pedig az NB I-ben, és tagja volt a diósgyőriek hatodik helyen végzett együttesének.

A klub honlapjának kijelentette, hogy új fejezetet nyit az életében, testnevelő tanárként akar elhelyezkedni, és a sportágban szerzett tudását is kamatoztatni akarja.

Ez is érdekelhet

Szinay Csaba csütörtökön lép szőnyegre Brazíliában. Fotó: magánarchívum
Világbajnokságra készült a DVTK-s Szinay Csaba
SportSport
Birkózás: Brazíliavárosban rendezik az egyetemi világbajnokságot.
Ötödik a DVTK
SportMiskolcBelföld
Cselgáncs: felnőtt csapatbajnokság, Budaörs, kilenc nevező együttes.
Három nap, két verseny, remek eredmények
SportMiskolcBelföldBorsod-Abaúj-Zemplén
Az elmúlt hétvégén Monoron szerepeltek a miskolci sportolók.
Kilenc érmet szereztek
SportMiskolcBelföld
Birkózó gyermekgálának adott otthont a hétvégén a budapesti Elek Gyula Arénában.