Ugrás a tartalomra

Nem a finneket kell megverni

Létrehozva
Svájc fővárosában megkezdődött a férfi jégkorongozók elit csoportos világbajnoksága.
Kép
A diósgyőri Csollák Márkó is játszott a finnek ellen. Fotó: DVTK
A diósgyőri Csollák Márkó is játszott a finnek ellen. Fotó: DVTK

A mieink a papírformának megfelelően kikaptak. Együttesünk harmadik védősorában jégen volt Csollák Márkó, a DVTK Jegesmedvék Erste ligában szereplő együttesének hátvédje.

A-csoport, 1. forduló:
Finnország – Magyarország 4–1 (0–0, 3–1, 1–0)
Zürich, Swiss Life Arena, 9069 néző. V.: Björk (svéd), Wannerstedt (német), Jonsson (svéd), Rampir (cseh).
Kapura lövések: 32–10.
Emberelőny-kihasználás: 3/1 a finneknél.
Következik:
Május 17., vasárnap, 16 óra 20: Magyarország – Ausztria.

Ez is érdekelhet

Képgaléria
Nemzetközi Küzdősport Gála a DVTK Arénában
Ötből öt siker a főgálán
SportMiskolc
Küzdősport: Tropicana Fight Night, Miskolc, DVTK Aréna.
Fél tucat érmet szereztek
SportMiskolc
Cselgáncs: felnőtt magyar bajnokság, Budaörs.
Időutazás Vígh Ferenccel
SportMiskolc
Labdarúgás: ötven esztendős lett a népszerű miskolci sportember.
Takács Pétert véglegesítették
SportMiskolc
Labdarúgás: megbízott volt, kinevezett lett.