Az Év játékvezetője elismerést a miskolci Rúsz Márton először érdemelte ki, plakettjét Hanacsek Attila, az MLSZ Játékvezetői Bizottságának elnöke adta át.
A harminckét esztendős Rúsz Márton az NB I-es keret sokat foglalkoztatott profi tagja, FIFA-jelvényes dirigens. A közelmúltban a Puskás Arénában rendezett Magyar Kupa döntőjén fújta a sípot.
Rúsz Márton az Év játékvezetője
Ez is érdekelhet
Világbajnokságra készült a DVTK-s Szinay Csaba
Birkózás: Brazíliavárosban rendezik az egyetemi világbajnokságot.
Ötödik a DVTK
Cselgáncs: felnőtt csapatbajnokság, Budaörs, kilenc nevező együttes.
Három nap, két verseny, remek eredmények
Az elmúlt hétvégén Monoron szerepeltek a miskolci sportolók.
Kilenc érmet szereztek
Birkózó gyermekgálának adott otthont a hétvégén a budapesti Elek Gyula Arénában.