Ugrás a tartalomra

Két góllal kikaptak Újfehértón

Létrehozva
A síposok és a zászlósok nagypályás mérkőzést vívtak Újfehértón.
Kép
bírók
A vármegyei játékvezetők, asszisztensek és a tisztségviselők az elutazás előtt

„Folytatódott a hagyomány – újságolta Friedl Csaba, szűkebb pátriánk játékvezetői egyesületének elnöke. – Szabolcs-Szatmár-Bereg és Borsod Abaúj-Zemplén vármegye dirigensei és asszisztensei nagypályás mérkőzést vívtak Újfehértón, ahol a házigazdák 4–2-re nyertek. Ősszel nálunk lesz a visszavágó.”

Kép
bírók
A vármegyei csapatok az újfehértói pályán. Fotók: magánarchívum

Vármegyénk csapatában pályára lépett: Pásztor Tamás, Galambosi Dániel, Kovács Attila, Jakab Gyula, Soltész István, Bejó Dávid, Konkoly Tamás, Fülöp Norbert, Monyók Péter, Bodnár Ádám, Tóbiás Gergő, Tóbiás Máté, Sinkovicz Áron, Győrfi Gábor, Lázár Norbert, Ticzóczki Armand, Porkoláb Bence, Lakatos László. Vezetők és ellenőrök: Varga Zsolt, Czél István, Kerékgyártó Zsolt, Jakkel János, Friedl Csaba.

Ez is érdekelhet

Rutinos támadót igazolt a DVTK
SportMiskolc
Visszatért Diósgyőrbe Molnár Gábor.
Mirko Dujmic is a Maciknál marad
SportMiskolc
A szerb nemzetiségű csatár a 2026/2027-es szezonban is a DVTK Jegesmedvék Erste ligás csapatában szerepel majd.
Nicole Enabosi Diósgyőrben folytatja pályafutását
SportMiskolcVilág
Amerikai-nigériai játékost igazolt a DVTK HunTherm NB I-es női kosárlabda-csapatába.
Több mint százan játszottak
SportMiskolc
Először éjszakáztak Diósgyőrött.