Ugrás a tartalomra

Ankétra várják a kosárlabdázás kedvelőit

Létrehozva
Közönségtalálkozót tartanak csütörtökön 18 óra 30 perctől a DVTK Arénában.
Kép
dvtk-arena.jpg.png

A DVTK HunTherm női kosárlabdacsapatának háza táján jelentős változások történtek, ezekről adnak tájékoztatást a sportág kedvelőinek. Szó lesz az elmúlt időszak átalakulásához vezető folyamatokról, a távozott játékosokról, az új igazolásokról és a 2026/2027-es szezon NB I-es csapatáról is.

Az ankéton részt vesz: Szabó Tamás, a DVTK főtitkára, Konkoly Ádám ügyvezető, Magyar Gergely vezetőedző, valamint Rónai Attila, a Huntherm Consulting Kft. tulajdonosa.

A rendezvényre várják az érdeklődő szurkolókat és a piros-fehérekkel szimpatizáló nézőket.

A DVTK Arénájában csütörtökön este kerülnek terítékre a piros-fehérek női kosarasainak időszerű ügyei. Fotó: magánarchívum

Ez is érdekelhet

Rutinos támadót igazolt a DVTK
SportMiskolc
Visszatért Diósgyőrbe Molnár Gábor.
Mirko Dujmic is a Maciknál marad
SportMiskolc
A szerb nemzetiségű csatár a 2026/2027-es szezonban is a DVTK Jegesmedvék Erste ligás csapatában szerepel majd.
Nicole Enabosi Diósgyőrben folytatja pályafutását
SportMiskolcVilág
Amerikai-nigériai játékost igazolt a DVTK HunTherm NB I-es női kosárlabda-csapatába.
Több mint százan játszottak
SportMiskolc
Először éjszakáztak Diósgyőrött.