Ugrás a tartalomra

Díjkiosztót tartottak a sakkozók

Létrehozva
A Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei csapatbajnokság dobogósait jutalmazták Miskolcon.
Kép
Zámbó Zoltán
Zámbó Zoltán a vármegyei sakk szövetség főtitkára a diósgyőriek tisztségviselője maradt. Fotó: magánarchívum

Az élcsoport: 1. Ózdi Sakk SE 87 pont, 2. Tokaji SE 85, 3. Miskolci Sportiskola 71,5.

A csapatoknak járó érmek mellett különdíjakat is kiosztottak.

Legjobb pontszerző: Varga Marcell (Tokaji SE) 11 pont.

Legjobb női: Király Lilla Virág (Ózdi Sakk SE) 5.

Legjobb senior: Tóth István (Ózdi Sakk SE) 11.

Legjobb ifjúsági: Simon Bálint (Miskolci Sportiskola) 10.

Az esemény keretében közgyűlést tartott a vármegyei szövetség. A grémium főtitkára Zámbó Zoltán FIDE-mester, a DVTK szakosztályvezetője és vezetőedzője maradt. Elnököt azonban nem választottak, erre rendkívüli közgyűlést hívnak majd össze.

Ez is érdekelhet

Rutinos támadót igazolt a DVTK
SportMiskolc
Visszatért Diósgyőrbe Molnár Gábor.
Mirko Dujmic is a Maciknál marad
SportMiskolc
A szerb nemzetiségű csatár a 2026/2027-es szezonban is a DVTK Jegesmedvék Erste ligás csapatában szerepel majd.
Nicole Enabosi Diósgyőrben folytatja pályafutását
SportMiskolcVilág
Amerikai-nigériai játékost igazolt a DVTK HunTherm NB I-es női kosárlabda-csapatába.
Több mint százan játszottak
SportMiskolc
Először éjszakáztak Diósgyőrött.