Ugrás a tartalomra

Már az országos címért versenyeznek

Létrehozva
A Magyar Diáksport Szövetség és a K&H Bank közös akciója keretében idén is meghirdették Az év kedvenc tesitanára elnevezésű szavazást.
Kép
tanár
Illusztráció

A Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei forduló győztesei:

  • 200 fő alatti iskolában: Nagy László (Bükkábrányi Arany János Általános Iskola)
  • 200 fő feletti iskolában: Béres Dávid (Kossuth Lajos Evangélikus Iskola Kis-Hunyad utcai Általános Iskolája, Miskolc)
  • 35 év alatti, fiatal testnevelő: Váradi Réka (Északi ASzC Serényi Béla Mezőgazdasági Technikum és Szakképző Iskola, Putnok

A díjátadót június 11-én, csütörtökön 16 órától a K&H bankfiókjában (Miskolc, Széchenyi u. 88.) tartják.

A verseny folytatódik az országos címért: június 11-ig lehet szavazni EZEN az oldalon. Ebben a fordulóban már naponta újra szavazhat bárki a kedvencére.

Ez is érdekelhet

Guzi Blanka finalista
SportVilág
Öttusa: Törökországban zajlik a sportág Európa-bajnoksága.
Újabb nemzetközi kupamérkőzésre készül Miskolc – fokozott biztonsági intézkedések várhatók
SportMiskolcVilág
A DVTK Stadion ismét nemzetközi labdarúgó-mérkőzésnek ad otthont csütörtökön. A szervezők, a város és a rendőrség az előző találkozó tapasztalataira építve több intézkedést is hozott annak érdekében, hogy a rendezvény biztonságosan és zavartalanul valósuljon meg.
Németországban ugratott
SportMiskolcVilág
Lovassport: utánpótlás Európa-bajnokságon járt a diósgyőriek fiatalja.
Diósgyőri játékos a keretben
SportMiskolcVilág
Szlovéniában szerepel a leány serdülő kosárlabda-válogatott.