A franciaországi Poitiers városában zajlik a Nemzetközi Kosárlabda Szövetség, a FIBA női sorozatának újabb állomása. A pénteken este kezdődött és ma véget érő eseményen szereplő magyar válogatott tagja Szabó Fanni, a DVTK HunTherm NB I-es csapatának játékosa is.
A mieink mérkőzései sorrendben: Kanada válogatottja és Peking (Kína) gárdája. A csoport első két helyezettje marad versenyben a szombat délutáni és esti helyosztókra.