Ugrás a tartalomra

Egyedi táskát hulladékból? Igen!

Létrehozva
Táska készítő workshopot szervez az Európai Hulladékcsökkentési Hét alkalmából a MiReHu. A részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött.

A Miskolci Újrahasználati Központban egy profi animátor csapat segítségével bárki elkészítheti egyedi táskáját használt reklámmolinókból a MiReHu által adott sablonok alapján. A foglalkozások november 24-én csütörtökön és 25-én pénteken délelőtt tíztől délután négy óráig tartanak, mindkét napon négy turnusban.

- A workshop a résztvevők számára úgy nyújtja az alkotás örömét, felszabadító érzését, hogy ehhez semmiféle előzetes gyakorlatra, tudásra, még kézügyességre sincs szükség. Elég, ha valaki bánni tud az ollóval. Minden eszközt és alapanyagot mi biztosítunk a résztvevők számára. Az alkotás kiegyensúlyozottá tesz, javítja a közérzetet és növeli az önbizalmat! – írja oldalán a MiReHu.

Egy táska kivágása és összerendezése körülbelül másfél órát vesz igénybe, ezt követően az animátoroknak még körülbelül egy-másfél órára van szükségük a táskák megvarrásához. Ez alatt az idő alatt a MiReHu szakemberei által vezetett módon megtekinthető a cég telephelye, azt követően pedig átvehető az elkészült táska. Egy fő csak egy turnusba jelentkezhet.

A részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött, melyet IDE kattintva lehet megtenni. A programra minden résztvevőnek külön kell regisztrálnia, tehát, amennyiben többen vagy csoportosan szeretnének részt venni, úgy a regisztrációt mindenkinek külön-külön szükséges elvégeznie.

Ez is érdekelhet

Oscar-eső Miskolcon: díjnyertes filmek az Uránia Art Moziban
SzabadidőMiskolcVilágKultúra
A CINE-MIS Nonprofit Kft. által üzemeltetett Művészetek Háza Uránia Art Mozitermében március 19. és 25. között különleges válogatást láthat a közönség az Egyesült Államok legrangosabb filmes eseményének, a március 16-án megrendezett 98. Oscar-gálának jelölt alkotásaiból.
Bevetik a nehézágyút
Szabadidő
Reményeik szerint nyáron a teraszon is lesznek programok a Helynekemben. Víg György programszervezővel beszélgettünk a közelgő koncertekről is.
Világhírű hegedűművész ad ingyenes koncertet Miskolcon
SzabadidőMiskolc
Különleges zenei élmény várja a közönséget Miskolcon: ingyenes koncertet ad Mága Zoltán hegedűművész és zenésztársai március 21-én, szombaton este a Miskolci Egyetem Díszaulájában. Az eseményt az Eszmék és Értékek Alapítvány szervezi, amely minden érdeklődőt szeretettel vár a különleges hangulatú zenei estre.
Thaiföldön ünnepli a Valentin-napot
SzabadidőBelföld
Miskolcon több mint tíz éven át ünnepelhették a helyiek a szerelem napját egy népszerű együttessel, aminek sok-sok romantikus száma van. Igen, a V-Techről van szó, és Kefirrel beszélgettünk.