Ugrás a tartalomra

Lélekemelő libegős programok várják a miskolciakat

Létrehozva
Július 13-án rendezik meg a Libegők éjszakáját országszerte négy helyszínen.

A Mátra és a Bükk mellett a Zempléni-hegység és a Budai-hegység libegői is várják az érdeklődőket július 13-án, szombaton a Libegők éjszakáján. A Chernel István Sí és Turisztikai Klaszter kilencedik alkalommal koordinálja a Libegők éjszakáját - olvasható a szervezet honlapján. A megyénk is érintett ebből az alkalomból.

A Lillafüredi Libegőpark délelőtt 10 és este 22 óra között várja majd vendégeit. A tervezett programok között van kézműves foglalkozás, arcfestés, tombola, fotósarok és kvíz játék is.

A Zugligeti Libegővel csatlakozik a BKV Zrt. Sástó-Kőbányán az Oxygen Adrenalin Park a Libegők éjszakáján a szokásos nyitva tartás szerint, 9-19 óráig, a libegő pedig meghosszabbított nyitva tartással 9 és 24 óra között üzemel. Sátoraljaújhelyen, a Zemplén Kalandparkban is várják a látogatókat, a részletes programot hamarosan közzé teszik - írják a Libegők éjszakája program ismertetőjében.

Címlapképünk a tavalyi rendezvényen készült Fotó: Horváth Csongor

Ez is érdekelhet

Új albummal jelentkezett a Gedeon Reflects
SzabadidőMiskolcBelföldKultúra
A részben miskolci gyökerű banda pénteken mutatta be az új albumot a budapesti Muzikum Klubban.
Három az egyben: június elején rockzenével telik meg a Vasgyár
SzabadidőMiskolcBorsod-Abaúj-ZemplénKultúra
A Vasgyári Közösségi Ház kertje ad otthont a II. Rock Weekendnek június elején.
Öt táv közül választhatnak a hegyi maratonra érkezők
SzabadidőMiskolcSportSzabadidő
A 33. Bükki Hegyi Maraton-Kisgyörgy Ádám Emlékverseny elnevezésű nemzetközi terepfutó viadalt június 7-én, szombaton rendezik meg.
Óriásbuborék-show és Csiribiri-koncert is várja a családokat Miskolctapolcán
SzabadidőMiskolc
Ez a hétvége a gyermekekről, a családokról szól Miskolctapolcán.