Ugrás a tartalomra

Mozdonyok mozgásban – Múzeumok Éjszakája az Északerdőnél

Létrehozva
Múzeumok Éjszakája programra várja az érdeklődőket az Északerdő Zrt. által fenntartott Lillafüredi Állami Erdei Vasút.

A rendezvény június 21-én, szombaton 16 órától egészen 21 óráig tart majd a Diósgyőr-Majláth forgalmi telepen (Miskolc, Erdész utca 24.).

– Folyamatos programokkal készülünk – tájékoztatta lapunkat Vereb István, az Északerdő Erdőgazdasági Zrt. kommunikációs tanácsadója. – A látogatók betekintést nyerhetnek a kulisszák mögé; műhelylátogatásokkal és ügyességi vetélkedőkkel is készülünk. Mozdonyok, kocsik, gépek mozgásban, alulról és felülről; és bemutatkozik a Gasztroexpressz és a Csanyiki Erdőház Erdészeti Erdei Iskola is.

A programon való részvétel díjmentes.

Címkék

Ez is érdekelhet

Oscar-eső Miskolcon: díjnyertes filmek az Uránia Art Moziban
SzabadidőMiskolcVilágKultúra
A CINE-MIS Nonprofit Kft. által üzemeltetett Művészetek Háza Uránia Art Mozitermében március 19. és 25. között különleges válogatást láthat a közönség az Egyesült Államok legrangosabb filmes eseményének, a március 16-án megrendezett 98. Oscar-gálának jelölt alkotásaiból.
Bevetik a nehézágyút
Szabadidő
Reményeik szerint nyáron a teraszon is lesznek programok a Helynekemben. Víg György programszervezővel beszélgettünk a közelgő koncertekről is.
Világhírű hegedűművész ad ingyenes koncertet Miskolcon
SzabadidőMiskolc
Különleges zenei élmény várja a közönséget Miskolcon: ingyenes koncertet ad Mága Zoltán hegedűművész és zenésztársai március 21-én, szombaton este a Miskolci Egyetem Díszaulájában. Az eseményt az Eszmék és Értékek Alapítvány szervezi, amely minden érdeklődőt szeretettel vár a különleges hangulatú zenei estre.
Thaiföldön ünnepli a Valentin-napot
SzabadidőBelföld
Miskolcon több mint tíz éven át ünnepelhették a helyiek a szerelem napját egy népszerű együttessel, aminek sok-sok romantikus száma van. Igen, a V-Techről van szó, és Kefirrel beszélgettünk.