Ugrás a tartalomra

Lelkipásztor az új elnök

Létrehozva
Személyi változás történt a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Kézilabda Szövetség elnöki posztján.

Barnóczki László, az ózdiak NB I-es csapatának egykori tagja lemondott, helyére pedig Mike Martint nevezte ki elnökké a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Kézilabda Szövetség. A köztiszteletben álló református lelkipásztor első embere a kazincbarcikai székhelyű Borsod Sport Klub Közösségi Sportegyesületnek is. A BSK női gárdája megnyerte az NB II-es bajnokság Északkeleti csoportját, így ősztől már az NB I/B-ben szerepel. 

Kép
Mike Martin
Mike Martin lett a megyei kézilabda szövetség elnöke. Fotó: Magánarchívum
Hivatalba lépett

– Egy hónapja töltöm be a vármegyei szövetség elnöki tisztségét és ebbéli funkciómban természetesen sokat akarok majd tenni a sportágért – mondta Mike Martin, akinek neve már szerepel az országos szövetség honlapján, így – ha úgy tetszik – elfoglalta hivatalát, amely a miskolci Augusztus 20. utca 18 szám alatt található. 

 

Címkék

Ez is érdekelhet

Első tesztmeccsét játssza a DVTK
SportMiskolc
Június 15-én kezdte az alapozást a piros-fehérek NB II-es labdarúgócsapata, amely szombaton már pályára lép.
Guzi Blanka döntős
SportMiskolcBelföld
Bejutott a budapesti Világkupa fináléjába a DVTK olimpiai negyedik helyezett klasszisa.
Diósgyőri sportolókat jutalmaztak
SportMiskolcBelföldBorsod-Abaúj-Zemplén
Gál Nikolettet és Földi Bencét is az Év Sportolójának választotta a Magyar Hallássérültek Sportszövetsége.
Besztercebánya után Opole következik
SportMiskolc
Hétről hétre egyéni csúcsokat fut Lalik Petra.