Ugrás a tartalomra

Visszatért a tél - Aggteleken így havazik

Létrehozva
Hóeséssel kedveskedik az időjárás március végére.

Jelentős lehűlés várható a héten. Keddre napsütést ígért az Országos Meteorológiai Szolgálat, mégis hideg lesz, így délutánra havas eső, akár hózápor is várható. Április első napján helyenként mínusz 10 fok is lehet majd. A csapadék csak csütörtöktől nem esik, melegedés pedig a hétvégére lehet.

Ez is érdekelhet

Babák születtek a megyei kórházban.
Hármas ikrek születtek Miskolcon
Borsod-Abaúj-ZemplénEgészség
Hármas ikrek láttak napvilágot a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórházban, a három kislány és édesanyjuk jól vannak.
Bodrogkisfalud feszt
Nyerj páros bérletet a BOLDOGkisfalud Fesztre!
Borsod-Abaúj-ZemplénKultúraSzabadidő
A BOLDOGkisfalud jegyjátékban június 10. és 23. között tíz darab páros, három napos fesztiválbérletet sorsolunk ki a megfejtést beküldők között.
A csíksomlyói búcsún a nemzet összetartozását élik át a zarándokok
Borsod-Abaúj-ZemplénEgyház
Pünkösdkor több ezer zarándok tapasztalja meg a magyarok lelki egységét az erdélyi Csíksomlyó Mária-kegyhelyén.
Három ember életét is megmenthetjük véradással - mutatjuk a jövő héten hol tehetjük meg
Borsod-Abaúj-ZemplénEgészség
Alsózsolcán, Miskolcon és Sárospatakon is lehetőség nyílik véradásra június 10. és 13. között.