Ugrás a tartalomra

Félpályás útzár a 35-ösön úton: hármas karambol történt Muhi és Nyékládháza között

Létrehozva
Egy sávon halad a forgalom a baleset miatt.
Kép
Baleset Muhi és Nyékládháza között. Forrás: katasztrófavédelem
Baleset Muhi és Nyékládháza között. Forrás: katasztrófavédelem

A katasztrófavédelem tájékoztatása szerint három gépkocsi ütközött össze Muhi és Nyékládháza között, a 35-ös főút 5-ös kilométerszelvényénél vasárnap délután.

Összesen öten utaztak a járművekben, amelyek közül az egyiket a tiszaújvárosi hivatásos tűzoltók áramtalanították.

A balesethez a társhatóságok is megérkeztek, a forgalom egy sávon, irányítás mellett halad az érintett útszakaszon - közölte a katasztrófavédelem.

Ez is érdekelhet

Kezdd a tavaszt véradással
Borsod-Abaúj-ZemplénEgészség
A Magyar Vöröskereszt a vérellátás zavartalan biztosítása érdekében újabb véradásokat szervez március első hetében Miskolcon és a vármegye több településén.
Csomagautomatákat tört fel a borsodi férfi
Borsod-Abaúj-ZemplénBűnügy
A Mezőkövesdi Járásbíróság elrendelte annak a férfinak a letartóztatását, aki a megalapozott gyanú szerint több településen is csomagautomatákat tört fel.
Először Borsodban dörrent meg az ég
Borsod-Abaúj-ZemplénKörnyezet
Miskolcot is elérte az országban tomboló zivatarhalmaz.
Iszonyú tortúra: rablás, zsarolás, sanyargatás
Borsod-Abaúj-ZemplénBűnügy
Az Encsi Rendőrkapitányság rablás és zsarolás miatt folytat eljárást egy 38 éves szikszói férfi ellen.