Ugrás a tartalomra

Ingyen tűzifa: hétvégén is folytatták a munkát

Létrehozva
A rendőrség koordinálásával, több társszervezet közreműködésével továbbra is zajlik az ingyenes tűzifa eljuttatása a rászorulókhoz Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyében.
Kép
ingyen tűzifa
Borsodban is folytatódik az ingyenes tűzifa kiosztása a rászorulóknak. Forrás: rendőrség

Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyében továbbra is folytatódik az ingyenes tűzifa kiosztása a rászorulók számára. A munkálatokat a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság koordinálja, a feladatok ellátásában pedig a katasztrófavédelem, a honvédség, a közútkezelő munkatársai, valamint önkéntes tűzoltók is részt vesznek.

Az érintett szervezetek a hétvégén is dolgoznak: a faanyagot szállítható méretűre aprítják, pakolják, majd eljuttatják a településekre. A rendőrség az elmúlt napokban az önkormányzatokkal együttműködve felmérte a krízishelyzetben lévők körét, és a társszervezetekkel közösen mindent megtesz annak érdekében, hogy senki ne maradjon segítség nélkül.

A cél, hogy a támogatás gyorsan, szervezetten és fennakadások nélkül érkezzen meg azokhoz, akiknek a legnagyobb szükségük van rá.

Akik további segítségre szorulnak, igényüket az illetékes önkormányzatoknál jelezhetik - írták a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság oldalán.

Ez is érdekelhet

Összeütközött három autó a 35-ös főúton
Borsod-Abaúj-ZemplénBaleset
Egymásba hajtott három személygépkocsi a 35-ös út Tiszaújváros és Polgár közötti szakaszán.
Van, akinek szent nap, másnak csak szabadidő a húsvét
Borsod-Abaúj-ZemplénKultúraEgyház
A húsvét, Krisztus feltámadása, a keresztények legnagyobb ünnepe, de a modern életvitelünkkel és változó világszemléletünkkel egyre kevésbé tartanak lépést az egyházi és a népi hagyományok, szokások.
Kerítésnek ütközött egy személyautó
Borsod-Abaúj-ZemplénBaleset
A 3709-es úton, Zsujtán, a Fő úton félpályán halad a forgalom, mert kerítésnek hajtott egy autó.
Kigyulladt egy autó az M30-ason
Borsod-Abaúj-ZemplénBaleset
A Miskolc felé vezető oldalon, Ináncs közelében történt az eset szombaton délelőtt.
Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság Médiatanács Támogatási Program
A Miskolc Televízió médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Médiatanács Támogatási Program keretében támogatja.