Tűz keletkezett egy épületben Borsodivánkán, a Szabadság utcában február 20-án, péntek reggel. Törülközők, ruhaneműk égtek az egyik helyiségben, de a lángok nem terjedtek át a tetőszerkezetre. A mezőkövesdi hivatásos és a tiszabábolnai önkéntes tűzoltók eloltották a tüzet, kiszellőztették és átvizsgálták az ingatlant. A rajok utómunkálatokat végeznek - tudtuk meg a BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság VÉSZ alkalmazása híradásából.
Törülközők és ruhaneműk gyulladtak ki egy családi házban
Létrehozva
A tűzoltók már az utómunkálatokat végzik Borsodivánkán.
Ez is érdekelhet
Akár három ember életét is megmenthetjük véradással ezen a héten is
Miskolcon kívül Alsóbereckin, Erdőbényén, Izsófalván, Kurityánban és Ongán nyílik lehetőség véradásra július 21. és 24. között.
Fokozott rendőrségi ellenőrzést tartanak szerdán és csütörtökön az egész megyében
A Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság vezetője fokozott ellenőrzést rendelt el július 22-én 7 órától július 23-án éjfélig.
Árokba borult egy autó a 37-es főúton
A baleset miatt Szerencs és Hernádkak között dolgoznak a tűzoltók.
Erőszakosan molesztálta a fiatal lányt
A Kazincbarcikai Járási Ügyészség vádat emelt egy férfi ellen minősített szexuális kényszerítés bűntette miatt, aki az általa az utcán követett fiatal lányt szexuális szándékkal intim testrészein megfogta, szexuális cselekmény végzésével fenyegette.