Ugrás a tartalomra

Bódvaszilas mellett mászkált egy farkas

Létrehozva
Az elmúlt időszakban több alkalommal is találkoztak farkasokkal a természetjárók megyeszerte.

Legutóbb egy kutyáját sétáltató vadász futott össze egy kisebb farkas falkával a Füzér melletti erdőben, de szerencsésen megúszta a találkozót. Az Aggteleki- és a Bükk nemzeti Park munkatársai vadfigyelő kamerákkal folyamatosan lencsevégre kapják az erdőben csámborgó ordasokat, amikből egyre több van térségünkbe.

 

Ez is érdekelhet

Hegedűs Zsolt: két sérültet hazaengedtek a miskolci kórházból
Borsod-Abaúj-ZemplénBalesetHavaria
A Mol tiszaújvárosi üzemét érintő robbanásban megsérültek közül két személyt hazaengedtek a miskolci kórházból, hárman még megfigyelés alatt állnak, az ő állapotuk stabil - közölte az egészségügyi miniszter a Facebook-oldalán pénteken.
Diósgyőri sakkozókat is várnak
Borsod-Abaúj-ZemplénSport
Sakk Hétvége: FIDE Élő-pontszám szerző egyéni verseny, Bodrogkeresztúr, május 23-24.
Robbanás történt a Mol tiszaújvárosi üzemében - frissítve
Borsod-Abaúj-ZemplénBaleset
Robbanás történt a Mol tiszaújvárosi üzemében. Egy ember életét vesztette, több súlyos sérült van.
Fejlesztették a Borsodi régió vízközmű rendszerét
Borsod-Abaúj-ZemplénKörnyezet
A több mint 14 milliárd forint uniós társfinanszírozással megvalósult beruházás révén tovább fejlődött az érintett települések lakosai részére a minőségi és biztonságos ivóvízellátást garantáló víziközmű-hálózat.