Ugrás a tartalomra

Csoportos utazások előtt érdemes tájékozódni

Létrehozva
Fontos információkat közölt az MVK csoportos utazások szervezői részére.

Megérkezett a tavasz, egyre több óvodás, iskolás és turista csoport indul útnak várost nézni, kirándulni, vagy épp színházba. A menetrend szerinti autóbusz közlekedés férőhelyei a menetrend szerinti utazási igényekhez vannak igazítva, ezért az MVK kéri az óvónők, tanárok és csoportos utazások szervezőit, hogy a csoportos utazási igényüket a tervezett utazás előtt legalább 7 nappal jelezzék az MVK ügyfélszolgálati irodája részére. 

A közlekedési vállalat így fel tud készülni előre, hogy ha egy adott járat teljes kapacitását kihasználja egy csoport, akkor rásegítő vagy többletjáratot indítson. Az MVK Ügyfélszolgálati Irodája minden esetben egyeztet az utazások szervezőivel, keressék őket bizalommal - hívta fel a figyelmet közleményében a cég.
 
A csoportos jegyeket a jegy-és bérletpénztárak mellett az MVK Zrt. automatáinál is megválthatják városszerte, bővebb információ:
·         MVK jegy-és bérletpénztárak.
·         MVK jegy-és bérletautomaták.
 
Turisták utazásukhoz válthatnak Miskolcon vonaljegyet, gyűjtőjegyet, 24 órás jegyet, valamint 3-és 7 napos turistajegyet.
 

Ez is érdekelhet

Ünnepi hétvége jön, változások a közösségi közlekedésben
Miskolc
Közlekedési és bérletpénztári információk a pünkösdi hétvégére.
Merre tovább, Magyarország? – civil fórumot tartanak Miskolcon
Miskolc
Május 22-én, pénteken 17 órától a Tudomány és Technika Házában szervez nyilvános eseményt a Civilek a városért elnevezésű informális civil együttműködés.
A tehetséggondozás állt a pedagógus konferencia középpontjában
MiskolcOktatás
Negyedik alkalommal rendezték meg a „Tehetség, Lélek, Hit” pedagógus konferenciát Miskolctapolcán, ahol az ország több pontjáról érkeztek pedagógusok, szakemberek és fejlesztő szakértők, hogy közösen gondolkodjanak a tehetséggondozás aktuális kérdéseiről és kihívásairól.
A „mi patikánk” története – közösség, hivatás és kitartás Miskolc szívében
MiskolcSzabadidőBulvár
Nívódíjjal ismerték el dr. Majoros István Zoltánné több évtizedes elhivatott munkáját, amellyel nemcsak egy gyógyszertárat, hanem egy bizalomra épülő közösséget is teremtett Miskolcon.