Ugrás a tartalomra

Fedettpályán folytatták jó szereplésüket a miskolci atléták

minap.hu
Utoljára módosítva
2020. február 11. kedd 09:34
Jól szerepeltek atlétáink a hétvégén megrendezett Fedettpályás Serdülő Atlétikai Bajnokságon.
Kocsis Bernád Bendegúz (balról) a 3000 méteres gyaloglás magyar bajnoka, Sallai Anett edző, Majoros Máté, a szám ezüstérmese és Szűcs József, a Miskolci Sportiskola gyalogló szakágvezetője az eredményhirdetés után.

Az aranyérmes Nemes Rita edzéseit Szász László irányítja, míg a Miskolci Sportiskola dobogós gyaloglóit Szűcs József és Sallai Anett, a többieket pedig Majkut Gergely, László István és Zámbori Athos Zoltán  készíti fel az erőpróbákra.

Eredmények

Nyílt Fedettpályás Verseny, egyben Szuper Liga-forduló:

Nők:

Hárompróba (60m gát, távolugrás, súlylökés): 1. Nemes Rita (DVTK SE) 2508 pont

3000 m: 6. Zákányi Panna (Miskolci Sportiskola)  10:55.20 (egyéni csúcs)

Férfiak:

 800 méter: 8. Iván Levente (DVTK SE) 1:56.44 (egyéni csúcs)

Hármasugrás: 9. Monoki Benjamin (Miskolci Sportiskola)  12.95 m (egyéni csúcs)

 

Magyarország Fedettpályás Serdülő Atlétikai Bajnoksága:

Fiúk:

60 m, B-döntő: 6. Késely Péter (Miskolci Sportiskola ) 7.79 (egyéni csúcs)

300 m: 20. Késely Péter (Miskolci Sportiskola) 42.03 mp (egyéni csúcs)

800 m: 12. Csoma Dávid Tibor (Miskolci Sportiskola) 2:17.77 perc, (egyéni csúcs), …17.  Molnár Ábel (Miskolci Sportiskola) 2:18.23 (egyéni csúcs), …24. Nagy Levente (Miskolci Sportiskola) 2:22.28 egyéni csúcs), …34.  Virág László Dániel (Miskolci Sportiskola) 2:34.91 (egyéni csúcs)

1500 m: 7. Kovács Máté (Miskolci Sportiskola) 4:33.77 (egyéni csúcs), …12. Csoma Dávid Tibor (Miskolci Sportiskola) 4:44.85 (egyéni csúcs), …18. Nagy Levente (Miskolci Sportiskola) 4:57.78 (egyéni csúcs)

3000 m: 8. Kovács Máté (Miskolci Sportiskola) 9:58.64 (egyéni csúcs)

Távolugrás: 5. Késely Péter (Miskolci Sportiskola) 576 cm (egyéni csúcs)

3000 m gyaloglás: 1. Kocsis Bernád Bendegúz (Miskolci Sportiskola)  17:09.99, 2. Majoros Máté (Miskolci Sportiskola)  17:14.76 (egyéni csúcs)

 

Leányok:

300 m: 44. Zibrinyi Luca (Miskolci Sportiskola) 47.86 mp (egyéni csúcs)

800 m: 24. Béres Emma Hanna (Miskolci Sportiskola) 2:38.63  perc (egyéni csúcs)

1500 m: 14. Lövei Vanda 2006 Miskolci Sportiskola 5:21.24 PB

3000 m: 10. Lövei Vanda 2006 Miskolci Sportiskola 11:42.71 PB

Távolugrás: 25. Kiss Luca Orsolya (Miskolci Sportiskola) 444 cm (egyéni csúcs), …29. Simon Zsuzsanna (Miskolci Sportiskola) 432 cm (egyéni csúcs), …32. Lőkös Flóra (Miskolci Sportiskola) 429 cm (egyéni csúcs), …35. Lukács Zorka (Miskolci Sportiskola) 425 cm (egyéni csúcs)

 

Ötösugrás: 16. Simon Zsuzsanna (Miskolci Sportiskola) 14.65 m (egyéni csúcs), …20. Lőkös Flóra (Miskolci Sportiskola) 14.51 (egyéni csúcs), 21. Kiss Luca Orsolya (Miskolci Sportiskola) 14.34 (egyéni csúcs), …25. Lukács Zorka (Miskolci Sportiskola) 14.05 (egyéni csúcs)

3000 m gyaloglás: 3. Hassan Mirjam (Miskolci Sportiskola)  17:02.61 (egyéni csúcs).

 

További hírek

Olvasnivaló

Programok