Ugrás a tartalomra

Közel 40 helyszínre vonult a katasztrófavédelem az éjszakai vihar miatt

Létrehozva
Harminchét helyszínen avatkoztak be a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság munkatársai a megyében, Miskolcon hét utcában segítettek a lehasadó vagy kidőlő fák miatt.
Kép

Dojcsák Dávid, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság sajtószóvivője elmondta, egész éjjel dolgoztak kollégái. – Tömeges esemény nem volt, ahol egy egész régiót érintett volna a viharkár. Miskolcon hét helyszínre vonultak ki a munkatársak. Főleg fa dőlt az útra: a Szabó Zoltán utcában és a Vitéz utcában. Az Árpád úton faág tört le, egy másikkal rosszabbul jártak a Hetedik utcában, mert ott kapura esett. A Hegyalja utcában vezetéket érintett egy fa kidőlése, a Benedek Elek és a Tatár utcában pedig autókat céloztak meg a kidőlt fák. Még most is folyamatosan érkeznek a bejelentések – mondta a szóvivő.

Kép
Fotó: Végh Csaba

Ez is érdekelhet

Elhunyt Kraitz Gusztáv szobrászművész
MiskolcKultúra
Svédország Nagykövetsége számolt be a szomorú hírről, hogy 99 éves korában elhunyt a miskolci születésű, világhírű szobrászművész.
Futbólia visszahódítása
MiskolcSportKultúra
A Nyilas Misi Házban mutatják be Szöllősi György könyvét.
Gyógyulás bábterápiával
MiskolcÉletmódEgészség
Új terápiás lehetőséget próbálhattak ki a fogyatékossággal élő fiatalok a Szimbiózis Alapítvány Váltó utcai intézményében szerdán, ahol a résztvevők játékos formában, bábokkal tanulhatták meg kifejezni érzéseiket és gondolataikat.
Laczkó Péter, a Lawrence & Bennet Zrt. vezérigazgatója
Így építhetnek Aranycsapatot a vállalkozások
MiskolcGazdaságBorsod-Abaúj-Zemplén
Laczkó Péter, a Lawrence & Bennet Zrt. vezérigazgatója tartott előadást a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamarában (BOKIK).