Ugrás a tartalomra

Megjött az első hó

Létrehozva
Ahogyan ígérte a meteorológia, megérkezett az első hó szombat délelőtt, még csak havas eső formájában.
Kép
Fotó: Végh Csaba

Időnként gyengén havazhat. Szombaton is borongós, szürke, sokfelé nyirkos időben lesz részünk, viszont északon, az Alföldön többfelé, valamint néhol a Dunántúl déli-délnyugati tájain kisebb eső kialakulhat, észak, északkelet felől ugyanakkor az esőt havas eső, havazás váltja fel.

Nem lesz jelentős a légmozgás. Délután -1 és +5 fok között alakul a hőmérséklet. Nem lesz front térségünkben - írja az időkép.hu.

Ez is érdekelhet

2026-os V4 Geopark Találkozó_BNR
Miskolcra figyel a régió: a Bükk szívében találkoznak a V4 geoparkjai
KörnyezetMiskolcBorsod-Abaúj-ZemplénÉletmódSzabadidő
A Bükk-vidék UNESCO Globális Geopark ad otthont a visegrádi országok (V4) geoparkjai éves találkozójának négy napon keresztül.
év fája verseny
Még benevezheted a kedvenc fádat
KörnyezetMiskolcBelföldBorsod-Abaúj-Zemplén
Nevezd te is a kedvenc fádat a 2026-os Év Fája versenybe.
Fagy veszélyezteti a gyümölcsfákat
KörnyezetBelföld
Az őszi vetések többnyire optimálisan fejlődhetnek a megázott talajban, de a szokásosnál korábban virágzó gyümölcsfákat a fagy veszélyezteti – írta a HungaroMet Zrt. csütörtöki agrometeorológiai elemzésében.