Ugrás a tartalomra

Menetrendváltozás a 9-es autóbuszvonalon

Létrehozva
Figyelembe véve az utasok kérését, szeptember 24., szombattól munkaszüneti napokon az Újgyőri főtértől 14:05 helyett – 5 perccel korábban –, 14:00-kor, valamint a Tokaji Ferenc utcáról 14:15 helyett – 5 perccel korábban –, 14:10-kor indul az autóbuszjárat.
Kép
Fotó: MVK Zrt.

Ez is érdekelhet

Képgaléria
Ünnepi közgyűlés II.
Ünnepi közgyűlés: „Csak egy Miskolc van és ez mindannyiunk otthona”
Miskolc
A hagyományokhoz híven május 11-én Miskolc város napján, a város születésnapján Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata kitüntető címeket és díjakat adományozott a város kiválóságainak ünnepi közgyűlés keretében, a Miskolci Nemzeti Színházban.
Karbantartás a pályán, vágányzár a forgalmas vonalon
Miskolc
Május 12-14. között délelőtt az 1-es és 1A-s villamosok a Vasgyáron át közlekednek a Tiszai pályaudvar irányába.
Villamos- és buszvezetőt tüntetett ki az MVK
Miskolc
Május 11-e a Közlekedési Kultúra Napja, ez alkalomból a közlekedési vállalat igazgatója megköszönte minden munkatársnak a nap mint nap végzett felelősségteljes munkát, két sofőrt pedig kitüntetésben részesített.
Belekóstolhattak a szülői szerepbe
MiskolcBelföldOktatásBorsod-Abaúj-ZemplénEgészség
Az országos csecsemő- és kisdedgondozó verseny megyei fordulóját hétfőn tartották a Miskolci Egyetem Ferenczi Sándor Egészségügyi Technikumban.