Ugrás a tartalomra

Nézze velünk élőben a harmadik gyertyagyújtást is!

Létrehozva
A Miskolc Televízióban, híroldalunkon: a minap.hu-n, és közösségi oldalunkon is élőben láthatják majd vasárnap délután 4 órától a Kossuth Lajos Evangélikus Gimnázium műsorát és a gyertyagyújtást.

A várakozás időszakában négy vasárnapon át gyújtunk meg egy-egy gyertyát a város óriás adventi koszorúján, a Szent István téren. A négy gyertya a hitet, a reményt, a szeretetet és az örömöt jelképezi. A harmadik adventi gyertyát Varga Andrea Klára, Miskolc alpolgármestere gyújtja majd meg. Szent István téren, a szabadtéri színpadon műsort adnak majd a Kossuth Lajos Evangélikus Gimnázium tanulói.

Ez is érdekelhet

Három góllal kikaptak a miskolciak
MiskolcSport
Vízilabda: E.ON férfi OB I, alsóházi bajnokság, helyosztók, 9. forduló: az első negyedben gyengélkedtek a vendégek.
Megbízott főigazgató vezeti májustól a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Központi Kórházat
MiskolcEgészség
Dr. Kostyál László Csaba megbízott főigazgatóként vezeti májustól a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórházat - közölte az intézmény csütörtökön.
Áprilisi közgyűlés
A DAM Miskolc egyik legfontosabb ipari tartaléka
MiskolcGazdaság
„A mi döntésünk mögött ez a motiváció állt: Miskolcnak vissza kell szereznie azt a mozgásteret, amely nélkül nincs valódi gazdaságfejlesztés.”- mondta Tóth-Szántai József polgármester a csütörtöki rendkívüli közgyűlésen.
Pretoriában hangolt Gaboronéra
MiskolcSport
Atlétika: Simbine Classic, ezüst kategóriás verseny, Pretoria, Dél-afrikai Köztársaság.