Ugrás a tartalomra

Tizenhat vécéző nőt videózott le egy férfi

Létrehozva
Vádat emeltek egy férfi ellen, aki mellékhelyiséget használó nőkről készített videófelvételeket a tudtukon kívül -  közölte a Somogy Vármegyei Főügyészség szerdán.

A közlemény szerint a Kaposvári Járási Ügyészség jelentős érdeksérelmet okozva elkövetett tiltott adatszerzés bűntette miatt emelt vádat az ügyben. A húszas éveiben járó váci férfi idén májusban és júniusban egy budapesti szórakozóhelyen, illetve nyáron egy Balaton-parti fesztiválon elrejtőzött a nyilvános, a női mellékhelyiséggel szomszédos WC fülkében azért, hogy a mellékhelyiséget használó nőkről titokban videófelvételeket készítsen.

"A vádlott a mobiltelefonját a fülkék közös oldalfala felett átemelte, és a készülékkel rögzítette az illemhelyiség használatát" - írták. A férfi Budapesten, illetve a Balaton-parton egyaránt nyolc-nyolc nőről készített ilyen módon felvételeket, mígnem a férfi cselekményét az egyik sértett észrevette, és előbb a férjét, majd a fesztivál biztonsági szolgálatát értesítette a történtekről.  

Az ügyészség a Kaposvári Járásbíróságra benyújtott vádiratában a férfival szemben felfüggesztett börtönbüntetés kiszabására tett indítványt.

Ez is érdekelhet

Moha meló - kétszáz kiló bükkfapéterkét loptak, egy évet ülnek érte
BűnügyBorsod-Abaúj-Zemplén
Engedély nélküli mohagyűjtés miatt kerültek bíróságra - a szajréból koszorú lett volna.
Hússal a kabátjában próbált meglépni a miskolci áruházból, lekapcsolták
BűnügyMiskolc
Rablás miatt vádat emelt a Miskolci Járási Ügyészség egy férfi ellen.
Lövöldöztek egy grazi iskolánál, legalább tízen meghaltak
BűnügyVilág
Sajtóhírek szerint az intézmény egyik diákja kezdett lövöldözni, iskolai zaklatás állhat a tragédia hátterében.
Letartóztattak egy borsodi nőt, aki alig 10 éves unokáját molesztálta
BűnügyBorsod-Abaúj-Zemplén
A Miskolci Járásbíróság elrendelte annak a nőnek a letartóztatását, aki fiú unokáját molesztálta.