Mustó Géza, a DK árnyék-belügyminisztere hétfői, online sajtótájékoztatóján hangsúlyozta, hogy a rendőrség vasárnap reggeli tájékoztatása szerint a porviharban 41 jármű ütközött össze, a balesetben egy ember meghalt, 39-en pedig megsérültek. Hozzátette, hogy órákkal a tömegszerencsétlenség előtt már történt egy baleset majdnem ugyanott az autópályán, "mégsem tett senki semmit".
A politikus szerint az országnak joga van tudni, hogy ki hibázott: az Országos Meteorológiai Szolgálat, esetleg az M1-es autópályát is üzemeltető cég, vagy pedig maga a rendőri vezetés, amiért nem zárta le az autópályát, hogy elkerülhető legyen egy ilyen baleset.
Vizsgálatot követel a DK az M1-esen történt tömegszerencsétlenség miatt
Ez is érdekelhet
Komoly változás jöhet a belvárosi közlekedésben Miskolcon
A fontos projekt tervezésére kiírták a közbeszerzési eljárást.
Áramkimaradás Miskolc egyes részein
Meghibásodás történt a miskolci transzformátor-állomáson.
„Mexikóban” napoztak az émászosok
Vállalati rendezvény: tizenkettedszer ünnepelt az áramszolgáltató.