Ugrás a tartalomra

Erősödött a forint: 370,5 forint egy euró

Létrehozva
A múlt héten volt, hogy 400 forintba is került egy euró. Ehhez képest szerdán mintegy 30 forinttal olcsóbban is lehetett kapni a közös európai valutát.

Március elején kezdett el gyengülni a forint az euróhoz képest, akkor lépte át a 380-as szintet, majd a következő napokban a 400-as plafon állította meg, onnan pattant vissza - emlékeztetett a telex.hu.

Az előző napokban ismét erősödő pályára állt, és szerda reggel már 370 közelében jegyezték. Az orosz–ukrán háború kitörésének napján, február 24-én 366 forintot kellett adni egy euróért. Az amerikai dollár 337,6 forint közelében mozog.

(Címlapkép: Illusztráció; Fotó: 24.hu//Kummer János)

Ez is érdekelhet

Közös gondolatok a szolgáltatások erejéről
GazdaságMiskolcBorsod-Abaúj-Zemplén
A BOKIK szolgáltatási tagozatának keddi ülésén a vállalkozók közösen keresték a válaszokat a piac kihívásaira.
Extra munkahelyek, új modellek – európai autóipari fellegvár lesz a magyar város
GazdaságBelföld
Jelentős fejlesztés jöhet a Mercedesnél.
Többezres leépítést jelentett be a világ legnagyobb autóipari beszállítója
GazdaságMiskolcBelföldVilág
Súlyosan megszenvedték az ipart sújtó válságot.
BorsodChem duális
Jövőbe mutató tudás: új tanév indult a BorsodChem duális programjában
GazdaságBorsod-Abaúj-Zemplén
Csaknem harminc középiskolás és egyetemi hallgató kezdhette meg szakmai tanulmányait a vállalatnál, amely a térség egyik legjelentősebb ipari és munkaerőpiaci szereplőjeként hosszú távon is elkötelezett az utánpótlás-nevelés mellett.