Ugrás a tartalomra

Újabb mélypont, 410 az euró, 400 a dollár

Létrehozva
A keddi történelmi mélypont után szerdán délelőtt tovább gyengült a forint az euróval és a dollárral szemben: nem sokkal 11 óra előtt az euró átlépte a 410 forintos határt, a dollárt pedig 400 fölött, 401 forintnál jegyezték. Mindkettő új történelmi csúcs a magyar fizetőeszköz erejét nézve.

A forint június 13-án lépte át először tartósan a 400-as lélektani határt az euróval szemben, és később az MNB óriási kamatemelése ellenére sem tudott tartósan visszaerősödni - emlékeztetett a Telex.

(Címlapkép: Portfolio.hu//minap.hu)

Ez is érdekelhet

Több mint 800 ezret küldött már ki a kedvezményt tartalmazó gázszámlákból az MVM
Gazdaság
Több mint 800 ezer olyan gázszámlát küldött már ki az MVM, amely tartalmazza a januári rezsistopban biztosított mennyiségi kedvezményt - tájékoztatta az energiaszolgáltató szerdán az MTI-t.
A NAV a benzinkutak 85 százalékát már ellenőrizte
Gazdaság
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) átfogó ellenőrzéseket végzett a hazai üzemanyagpiacon.
Mától érkeznek a gépjárműadó-határozatok - Itt a határidő!
GazdaságMiskolcBelföldBorsod-Abaúj-Zemplén
Március 10-től folyamatosan küldi ki a gépjárműadóval kapcsolatos határozatokat a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV). Az érintett több mint 3,5 millió autótulajdonos közül elsőként azok kapnak értesítést, akik letöltötték a NAV mobilalkalmazását.
Megugrik a benzin és a gázolaj ára
GazdaságMiskolcBelföldBorsod-Abaúj-Zemplén
A hétfői olajárrobbanás hatására keddtől tovább emelkednek a hazai üzemanyagárak - írja a holtankoljak.hu.