Ugrás a tartalomra

Egy kicsit erősödött a forint reggelre

Létrehozva
Erősödött kissé a forint csütörtök reggelre az előző esti jegyzéséhez képest a főbb devizákkal szemben a nemzetközi devizapiacon.

Az eurót 398,16 forinton jegyezték reggel hét órakor a 12 órával korábbi 398,17 forint után, a dollár jegyzése 369,89 forintra csökkent 370,90 forintról, a svájci franké pedig 397,12-re 398,85 forintról. A forint így 0,3 százalékkal áll erősebben a dollárnál és 0,4 százalékkal erősebben a svájci franknál, mint az előző este, az euróval szemben pedig az árfolyama nem változott.
    
A hét eleje óta a forint 1,0 százalékkal gyengült az euróval szemben, de 0,1 százalékkal áll erősebben a dollárral és 0,6 százalékkal erősebben a svájci frankkal szemben.
    
Az év eleje óta a forint 0,4 százalékot erősödött az euró, 1,0 százalékot a dollár és 1,7 százalékot a svájci frank ellenében.
 

Ez is érdekelhet

Lassulás várható a kiemelkedő reálbértempó után
GazdaságBelföld
Márciusban éves összevetésben 9,2 százalékkal nőtt a bruttó átlagbér, a nettó átlagfizetés pedig 11,3 százalékkal emelkedett, így az előbbi közel 780 ezer, utóbbi 546 ezer forint volt. A nettó mediánbér 13,2 százalékkal 432 ezer forint fölé nőtt.
Üzleti konferencián mutatta be Miskolcot a polgármester
GazdaságMiskolc
Tóth-Szántai József Debrecenben, a PricewaterhouseCoopers (PwC) üzleti konferenciáján a térség fejlesztési irányairól, jövőjéről, valamint Miskolc, Debrecen és Nyíregyháza együttműködési lehetőségeiről beszélt.
A jövő héttől újra működhet a Barátság kőolajvezeték
GazdaságBelföldVilág
A várakozások szerint a jövő héttől újra működhet a Barátság kőolajvezeték – mondta a választáson nyertes Tisza Párt elnöke, miniszterelnök-jelöltje pénteken Budapesten, miután a parlamentbe jutott pártok képviselői az Országgyűlés alakuló ülésének előkészítéséről tárgyaltak.
A VOSZ felajánlja szakmai együttműködését az új kormánynak
GazdaságBelföld
Gratulál a Tisza Párt választási győzelméhez a Vállalkozók és Munkáltatók Országos Szövetsége.