Ezen időszak alatt az úszómedencék téliesítése mellett a szakemberek teljes körű takarítást és fertőtlenítést végeznek. A nyitás várható időpontja november 2. Az érvényes bérlettel rendelkezőknek a Miskolci Fürdők Kft. a bérlet felhasználási idejét automatikusan meghosszabbítja.
Karbantartási munkák a Selyemréti Strandfürdőben
Létrehozva
Október 26. és november 1. között karbantartási munkálatok miatt a Selyemréti Strandfürdő zárva tart - tájékoztatta portálunkat a Miskolci Fürdők Kft.
Ez is érdekelhet
Hétfőtől máshol állnak meg a buszok az Avason
Több autóbusz-megállóhelyet is áthelyeznek az Avas területén.
Exkluzív kaland a föld alatt Lillafüreden
Speciális hosszú túrát szerveztek a Szent István-barlangba vasárnap. Így ünnepelték a barlangok világnapját.
Európa-bajnokok lettek a miskolci lányok
A Balázs Győző Református Gimnázium színházi táncos szakának 9. évfolyamos növendékei Európa-bajnoki címet szereztek a múlt hétvégén Balatonfüreden - adta hírül az iskola.
Lezárult a vizsgálat a miskolci plakátokon megjelent pap ügyében
Lezárult az Egri Főegyházmegye vizsgálata a Miskolcon plakátokon megjelent, kiskorút érintő vádak ügyében.