Ugrás a tartalomra

Letartóztatásban van a miskolci támadó

Létrehozva
Cigarettát kért, majd szemüveget rabolt az a fiatal fiú, akit a rendőrök rövid idő alatt azonosítottak és elfogtak.
Kép
Illusztráció!

Rablás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást a Miskolci Rendőrkapitányság egy 16 éves helyi fiatalkorú fiúval szemben. A gyanúsított június 6-án 6 óra 30 perc körül Miskolcon, az Ady Endre úti aluljárónál egy 21 éves férfitól cigarettát kért, de nem kapott. A támadó ekkor bántalmazta fiatal férfit, akitől erőszakkal elvette a szemüvegét, majd elmenekült a helyszínről.

A nyomozók két nap alatt azonosították, elfogták, majd a rendőrkapitányságra előállították a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható 16 éves fiút. A Miskolci Rendőrkapitányság az őrizetbe vett támadóval szemben előterjesztést tett letartóztatására, amit ügyészi indítványra a bíróság elrendelt.

Ez is érdekelhet

Képgaléria
Gyermeknap a Napsugár Bölcsődében
Családi gyermeknapot rendezett a Napsugár Bölcsőde
MiskolcKultúraSzabadidőBulvár
Játékokkal, zenés programokkal és meglepetésekkel várta a családokat kedden a Napsugár Bölcsőde.
Családokat szakított szét
MiskolcKultúraVélemény
A trianoni békediktátum mindennapokra gyakorolt hatásait idézi fel június 3-án a Felvidék Ház. A Miskolci Galériában megrendezett vetítettképes előadás középpontjában Buzita és Szemere áll.
Az utolsó forduló nem oszt és nem szoroz
MiskolcSport
Vízilabda: már kiestek a miskolciak az élvonalból.
Képgaléria
Bombatámadás áldozataira emlékeztek
Miskolc bombatámadásban elhunyt áldozataira emlékeztek
Miskolc
A II. világháború legsúlyosabb bombatámadása érte Miskolcot 1944. június 2-án, amely több mint kétszáz halálos áldozattal járt, köztük sok civillel, 14 év alatti gyermekekkel. Tiszteletükre tartottak megemlékezést.