Ugrás a tartalomra

Ingyen kenuzhat, ha összeszedi a szemetet a Tisza-tavon

Létrehozva
„Bérelj kenut és fizess egy zsák szeméttel. Igen, jól hallottad, a tavi túra csapata nem kér mást, csak szedj össze egy zsák szemetet a Tisza-tavon és kapsz egy kenut fél napra… Várunk szeretettel a Bázisunkon. Tiszafüred Albatrosz kikötő, Tavi túra bázis, keresd a Tutajost." – olvasható a Tisza-tavi túra Facebook csoportban.

Tiszafüreden egy zsák szemétért kölcsönözhet kenut. A Tisza-tavi túra Facebook csoportban közzétett bejegyzést rövid idő alatt 3 ezren osztották meg – írja a szeretlekmagyarország.hu.

(Címlapfotó: Tisza-tavi túra Facebook csoport)

Ez is érdekelhet

A Bükkben vezet túrát az erdők szerelmese a kéktúrázás napján
KörnyezetMiskolcBelföldBorsod-Abaúj-ZemplénÉletmódEgészségSzabadidő
Közeledik a kéktúrázás napja, október 11-én, szombaton ismét több ezren húznak túracipőt, és kelnek útra országszerte, a Bükkben is. Petrovics Edina gyalogos túravezetővel beszélgettünk a programról és a túrázás szeretetéről.
A többség nem kér az e-autózásból
KörnyezetBelföld
Legfőképpen az ár és a hatótáv tartja vissza a villanyautók vásárlóit, derül ki egy felmérésből.
Félelmetes fényshow Borsod egén – most mindenki erről beszél
KörnyezetMiskolcBelföldBorsod-Abaúj-ZemplénKörnyezet
Égi tünemény tűnt fel szerda este Borsod egén is. Perkupától Felsőzsolcáig, de még a Nyírségben és Hajdú-Bihar vármegyében is erről a jelenségről készített mindenki felvételeket.
Ho-ho-hó, teljesen eltűnt egy horgásztó
KörnyezetBelföld
Ez már nem csak a horgászok problémája.