Ugrás a tartalomra

Közönségdíjat nyert a MiReHu: a leginnovatívabb stand az ENVIRONTEC-en

Létrehozva
A MiReHu Nonprofit Kft. kiemelkedő teljesítménnyel zárta az első alkalommal megrendezett ENVIRONTEC powered by ÖKOINDUSTRIA szakkiállítást, ahol elnyerte a leginnovatívabb és leginformatívabb stand díját.
Kép

A nemzetközi kiállítás célja, hogy a környezetipar, hulladékgazdálkodás, vízgazdálkodás és fenntarthatóság iránt érdeklődő szakemberek számára bemutassa a legújabb innovációkat és technológiai megoldásokat, miközben új üzleti kapcsolatok kialakítására is lehetőség nyílt a régiós üzleti platformon.

A háromnapos rendezvény október 3-án zárult, amely során a látogatók a HUNGEXPO applikáción keresztül szavazhattak a legjobb standokra. A MiReHu a nemzetközileg elismert, környezettudatos és fenntartható gondolkodásmódra tanító, élményalapú és játékos MaKuka program kiemelt elemeivel várta a látogatókat, ami a legtöbb szavazatot kapta, így büszkén vihették haza a közönségdíjat.

Kép


„Ez az elismerés bizonyítja, hogy standunk nemcsak vizuálisan volt figyelemfelkeltő, hanem szakmailag is jelentős tartalmat nyújtott. Nagyon hálásak vagyunk mindenkinek, aki szavazott ránk, és külön öröm számunkra, hogy ilyen sokan érdeklődtek tevékenységünk iránt. A szakmai beszélgetések megerősítettek minket abban, hogy jó úton járunk” – nyilatkozta Ladányi Roland ügyvezető.

Ez is érdekelhet

 Gróf Serényi Béla kőrisfája
Gróf Serényi Béla kőrisfája az Év Fája címért szállt harcba
KörnyezetBelföldBorsod-Abaúj-ZemplénSzabadidőBulvár
Döntőbe jutott az Év Fája versenyben Gróf Serényi Béla kőrisfája. A putnoki, közel százötven éves fára június 30-ig lehet szavazni.
Év Fája verseny öreg bükkfa
A Bükk 250 éves bükkfája az Év Fája címért versenyez
KörnyezetMiskolcBelföldBorsod-Abaúj-ZemplénSzabadidő
Döntőbe jutott az Év Fája versenyben a Bükki Nemzeti Park 250 éves bükkfája. A Szarvas-kúti rét ikonikus fájára június 30-ig lehet szavazni.
125 éve nem volt ilyen rossz a helyzet
KörnyezetMiskolcBelföldGazdaságBorsod-Abaúj-Zemplén
Több mint száz éve nem hullott ilyen kevés csapadék Magyarországon. Az úgynevezett májusi „zöldár” is elmaradt, ami tovább nehezíti a gazdák helyzetét.
Hosszabb fű, zöldebb város: így működik a Vágatlan május Miskolcon
KörnyezetMiskolc
Tóth-Szántai József polgármester kérésére Miskolc városa és a Miskolci Városgazda Nonprofit Kft. csatlakozott idén a Vágatlan május mozgalomhoz, amelyet az Élő Környezetért Felelős Minisztérium vezetője, Gajdos László hirdetett meg országosan.