A fesztivál szervezői felhívják továbbá az érdeklődők figyelmét, hogy eső esetén az Erzsébet térre meghirdetett programok azonban elmaradnak, hiszen a színpad felett nincs fedés.
Operafesztivál: esőben is megtartják a mai előadásokat a Szent István téren
Létrehozva
„Értesítjük közönségünket, hogy a Bartók Plusz mai, Szent István téri szabadtéri előadásait – Ezrek operája beavató elődás, Miskolc Big Band koncert – esőben is megtartjuk! (Produkciót vihar esetén vonunk vissza.)" – írja a Bartók Plusz Operafesztivál hivatalos honlapján.
Ez is érdekelhet
Összetartozás és hagyomány a lengyel közösségben
A lengyel közösség élő hagyományait bemutató rendezvényt tartottak Miskolcon, ahol a múlt, a jelen és a jövő egyszerre kapott hangsúlyt.
Miskolc City Airport - Történelmi pillanat
Négy év szünet után Miskolcnak újra van repülőtere. A Miskolc City Airportot a Csorba-tó mellett, a korábbi helyszíntől mintegy 800 méterre alakították ki A fejlesztés jelenlegi állásáról, és az augusztusi nyitórendezvény részleteiről számoltak be pénteken.
A szavazóhelyiségek készen állnak a vasárnapi rohamra
Pénteken befejezték a utolsó szavazókörök kialakítását is abból a százharmincból, amelyekben leadhatják a voksaikat a miskolciak.
Égett a Juno szálló Miskolctapolcán - frissítve!
A tűz az évek óta üzemen kívül lévő szálló második emeletén keletkezett, egyelőre ismeretlen okból.