Ugrás a tartalomra

Minden héten színház! – Előadás-felvételeket tesz közzé a Miskolci Nemzeti Színház

Létrehozva
A kialakult helyzetre való tekintettel a miskolci teátrum úgy döntött, hogy nem szeretné színházélmény nélkül hagyni a közönséget, valamint az érettségire készülő diákoknak is szeretne segítséget nyújtani. Éppen ezért minden héten csütörtökön elérhetővé teszi korábbi előadásainak egyikét.
Kép
Fotó: Édes Vera

Jövő héttől kezdődően a Miskolci Nemzeti Színház előadásai otthonaikba költöznek! A nagy érdeklődésre való tekintettel korábbi előadásai közül válogatott a teátrum, hogy ezekben a nehéz időkben se maradjanak színházélmény nélkül a nézők. Az első előadás – az érettségire készülő tanulóknak is kedvezve – a tavalyi évad egyik nagy sikere, a Rusznyák Gábor adaptációjában és rendezésében készült Édes Anna lesz, melyet jövő héten csütörtökön, március 26-án 19:00 órától láthatnak a Miskolci Nemzeti Színház Facebook-csatornáján.

Minden előadásfelvétel 24 órán keresztül lesz elérhető, így az is meg tudja nézni, aki abban az időpontban lemaradt róla. Az online vetítések minden héten azonos időpontban, csütörtökönként 19 órától láthatók. Érdemes követni a színház közösségi oldalait (Facebook, Instagram), ahol minden héten értesítést kapnak, melyik lesz a következő meglepetéselőadás, melyet otthonuk kényelméből nézhetnek.

Ez is érdekelhet

Frim Jakab-emlékérmet kapott Miskolc alpolgármestere
Miskolc
Az értelmi fogyatékossággal élő emberek érdekében végzett kiemelkedő munkája elismeréseként Frim Jakab-emlékérmet vehetett át Matiscsák Éva, Miskolc alpolgármestere.
Új korszak a helyi közlekedésben: elfogadta a közgyűlés a tarifaközösséget
Miskolc
Rendkívüli közgyűlést tartottak kedd reggel Miskolc városházán, ahol egyetlen, de annál jelentősebb napirendi pont szerepelt: a tarifaközösséghez való csatlakozásról kellett dönteni. A kormányzati bejelentés értelmében április 1-jétől a vármegye bérletek érvényesek lesznek a miskolci helyi közlekedésben is, miközben az MVK-bérletek használhatók lesznek a MÁV és a Volán járatain, a Miskolc közigazgatási határán belül történő helyközi közösségi közlekedéshez.
Miskolc tehetségbarát önkormányzat díjat kapott
Miskolc
Elismerték a Bonis Bona Díjátadó Gálán Budapesten az önkormányzat elkötelezett munkáját, amelyet a miskolci fiatalok támogatásáért végez nap mint nap.
Szerdán este nem közlekedik az egyik 12G-s járat
Miskolc
Március 25-én, este tízkor már senki ne számítson 12G-s buszra, mert a meghirdetett menetrendtől eltérően, nem közlekedik.