Ugrás a tartalomra

Csütörtökön a Hello, Dollyt láthatjuk a színház közösségi oldalán

Létrehozva
Ismét egy közönségkedvenc érkezik az otthonokba a miskolci színház jóvoltából április 9-én - írja közleményében az intézmény.
Kép
Fotó: Mocsári László

A teátrum 2018-2019-es évadának musicalje, a Hello, Dolly! lesz látható csütörtökön 19 órától a színház Facebook-csatornáján. Az örökzöld musicalt Szőcs Artur vitte színre, a főszereplő, Dolly Levi szerepében Seres Ildikót és Nádasy Erikát láthatta a közönség. Azért, hogy egyik kiváló Dolly-tól se fosszák meg a nézőket, az első felvonásban Seres Ildikót, a másodikban Nádasy Erikát láthatják az érdeklődők a legendás kerítőnő szerepében.

A felvétel vasárnap este 10 óráig lesz elérhető.
 

Ez is érdekelhet

Képgaléria
Valcolás a Miskolci Szakképzési Centrumban
Új hagyomány született a miskolci szakképzésben
MiskolcOktatás
A céhes hagyományokat idézték meg a Miskolci Szakképzési Centrum végzősei egy újonnan életre hívott ünnepségen.
busz MVK
Figyelem! Ideiglenesen máshol állnak meg a buszok a Hejőcsabai gyógyszertárnál
Miskolc
Ideiglenesen áthelyezik a Hejőcsabai gyógyszertár megállóhelyet.
Közlekedési információk Miskolcról
Közlekedési információk Miskolcról kedden
Miskolc
Folytatódik Miskolcon az útfelújítási program, amelynek keretében megkezdődött az Avas főútjának teljes körű felújítása.
Már lehet jelentkezni a 2026-os Miskolci Nyári Napközis Táborba
Miskolc
Már lehet jelentkezni a 2026-os Miskolci Nyári Napközis Táborba, amelyet idén is Perecesen szerveznek meg.