Miskolc az 1950-es években (2. rész)
Létrehozva
Barangoljon velünk Miskolcon, az 1950-es évek második felében! Csónakázás Miskolctapolcán, kirándulás Lillafüreden, ebéd a Hámor étteremben, fröccsözés a Palotaszálló büféjének teraszán. Válogatásunk a Fortepanon megosztott, 1950-es években készült fotókból, második rész.
Ez is érdekelhet
Arra kérik a támogatókat, legyenek körültekintők
Figyelmeztetést tett közzé a Supersum Közhasznú Alapítvány, miután több jelzés is érkezett arról, hogy ismeretlenek a szervezet nevében keresnek meg cégeket és magánvállalkozókat.
A fővárosban ügyeskedtek
Az U10–U15-ös korosztályok két-háromtusa és laser run Magyar Kupa versenyének 2. fordulóját rendezték meg Budapesten, a Honvéd sportcentrumban.
Szépségipar a mikroszkóp alatt
Idén is csatlakozik a Miskolci Egyetem a Lányok Napja országos programsorozathoz, amely a természettudományos és műszaki pályák iránt érdeklődő diáklányok számára kínál betekintést a különböző szakmák világába.
Kéklámpások nyílt napja Miskolcon is
Idén is megrendezik a Kéklámpások nyílt napját Miskolcon.