Ugrás a tartalomra

Eltüntetik a kátyúkat

Létrehozva
Az időjárás most nem kedvez a munkálatoknak, a Miskolci Városgazda Kft. munkatársai azonban folyamatosan azon dolgoznak, hogy minél kevesebb kátyú legyen Miskolc útjain. 
Kép
Kátyúznak a Bertalan utcán - Fotó: Juhász Ákos

A javításokat már május elején elkezdték. Az eltelt időszakban hetvenhét utcában több mint ötezer négyzetméternyi felületen majd négyszáz köbméternyi aszfaltot dolgoztak be az úthibák javításánál. Az első szakaszban a Martinkertvárosban, Perecesen, Berekalján, az Ómassai úton, Lillafüreden, a Győri kapuban és Diósgyőrben tették simábbá az úttestet. 

Az elkövetkező hetekben a Vasgyár, Komlóstető, belváros, Avas, Hejőcsaba, Görömböly, Tapolca, és Szirma városrészekben lesznek útburkolatjavítások. Ezt azonban nagyban befolyásolja a jelenlegi csapadékos időjárás, amely hátráltatja a folyamatos munkavégzést, így egyes városrészekben csúszhat a kátyúzás az előre beütemezettekhez képest.

Ez is érdekelhet

Irodalmi és slam poetry délután a látássérültek városnapi klubnapján
MiskolcKultúra
Jacsó Pál költő és Kajati Bálint slammer volt a vendége szerda délután a Vakok és Gyengénlátók Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Egyesületének, Miskolc város napjához kötődően.
Miskolcra érkezett a Széchenyi Kártya Roadshow
MiskolcGazdaság
A KAVOSZ és BOKIK által szervezett rendezvényen többek között a hazai kis és középvállalkozások finanszírozásának erősítéséről, a stabilitás elősegítéséről, a munkaerőpiaci változásokról és a legfrissebb digitális lehetőségek kiaknázásáról esett szó.
Képgaléria
Az árva kutyusok legkedvesebb napja
MiskolcSzabadidőKörnyezet
A Miskolci Állategészségügyi Telep 250., jubileumi alkalommal nyitja meg kapuit szombaton, ahol ismét találkozhatnak az állatbarátok a szeretetre vágyó négylábúakkal.
Képgaléria
Zöldülő program a MIOVI-ban
Madár szólt és nap nevetett, együtt játszottak a gyerekek
Miskolc
Játékos feladatok segítségével ismerkedtek a növényekkel és az állatokkal a kis óvodások, miközben számos érdekes ismerettel gazdagodtak.