Ugrás a tartalomra

DVTK – Puskás Akadémia: utazás szurkolói jeggyel, bérlettel

Létrehozva
A DVTK szurkolók ingyen utazhatnak a szerdai meccsre - közölte az MVK Zrt.

A DVTK – PAFC mérkőzés napján, június 17-én, szerdán 17:00 és 23:00 óra között ismét térítésmentesen utazhatnak az 1-es autóbuszon és az 1-es villamoson az érvényes szurkolói jeggyel vagy bérlettel rendelkező Diósgyőr drukkerek. Hajrá Diósgyőr!
 

Ez is érdekelhet

DVTK HUNTHERM - Sopron Basket 78-68
Nincs 2-0, szombaton Diósgyőrben ismét találka
MiskolcSport
A DVTK HunTherm a bajnoki elődöntő második meccsét játszotta szerdán. A Sopron Basket vendége volt a DVTK HunTherm.
fotó: Mocsári László
Selyemréti épülettűz – felajánlották a segítséget
MiskolcBalesetHavaria
Tájékoztatást adott ki az önkormányzat a márciusi selyemréti épülettűzről.
Az italos kartonok szelektív gyűjtését népszerűsítő kampány indul
MiskolcKörnyezet
A kommunikációs kampány részeként italos kartongyűjtő versenyt is meghirdettek általános iskolák és középiskolák számára.
Néphagyományok költöztek a miskolci óvodába
MiskolcOktatásKultúra
Színes népviselet, vidám gyermekdalok és hagyományos játékok töltötték meg szerdán a miskolci Bársony János úti tagóvodát. A MIÓVI néphagyományőrző csoportjai itt tartották idei találkozójukat, amelyet a magyar népviselet napjához kapcsolódva szerveztek meg.