Ugrás a tartalomra

A Dayka-hídtól lezárták a Petőfi utca egy szakaszát a hétvégére

Létrehozva
Lezárták hétvégére a Petőfi utca egy rövid szakaszát, ahol az avasi csapadékvíz-elvezetési projekt keretében az esővíz-elvezető csatornát kötik be a Szinva patak medrébe.
Kép
Képünk csak illusztráció

Az útlezárás a Dayka-hídnál kezdődik és a Petőfi utcának a belvárosból Diósgyőr felé haladó oldalát érinti, mintegy 40 méteres szakaszon.

A mentőállomás előtti útszakasz egyirányúsítása megfordult, a behajtás a Malomszög utca irányából lehetséges.

A Petőfi utcán zajló buszközlekedést is érinti a korlátozás, ezért az MVK Zrt. járművei pénteken, szombaton és vasárnap terelőútvonalon közlekednek a Kis-Hunyad utcán.

A kiviteli munkák péntek reggeltől hétfő hajnalig tartanak.

Ez is érdekelhet

kézilabda
A Veszprém simán nyert Miskolcon
MiskolcSport
Kézilabda, NB I/B férfi, 24. forduló: a második helyezett vendégek meg sem izzadtak a két pontért az utolsó előtti piros-fehéreknél.
A magyar költészet napja Lillafüreden
Ódák a költészet napján – átadták az idei díjakat Lillafüreden
MiskolcKultúra
A magyar költészet napján adták át „Az év Ódaköltője – 2026” pályázat díjait Lillafüreden. A Lillafüred Alapítvány által meghirdetett irodalmi versenyre idén összesen 189 pályamű érkezett, kizárólag az óda műfajában.
labdarúgás
Kikapott a Vasút
MiskolcSport
Labdarúgás, Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei I. osztály, 23. forduló: Miskolcon nyert a bajnokesélyes Gesztely.
DVTK II F4R Fotó: DVTK
Ötössel küldték haza ellenfelüket
MiskolcSport
A DVTK II F4R csapata hazai meccset játszott szombaton. Az Ózd-Sajóvölgye Focisuli gárdáját fogadta a DVTK II F4R.