Ugrás a tartalomra

Az MVK jegy-és bérletautomatákat telepít 2021-ben Miskolcon  

Létrehozva
​​​​​​​Az új berendezések 20 frekventált helyszínen segítik majd a jegyvásárlást.

Az MVK Zrt. értékesítési rendszerének fejlesztését ebben az évben a mobiljegy bevezetésével kezdte el. A nemzetközi trendeket követő, a közösségi közlekedés digitalizációját támogató, többek között a virológia kitettséget is csökkentő megoldást, - a készpénzmentes közlekedési mobiljegy szolgáltatást - fejlesztett ki az állami tulajdonú Nemzeti Mobilfizetési Zrt.-vel. Az applikációban történő jegy- és bérletvásárlás lehetősége már az MVK valamennyi járatán működik.

Kép

2021-ben egy új technológián alapuló, megújuló külsejű jegyeket-és bérleteket vezet be a városi közlekedési cég, melyet speciális papírra nyomtatnak majd. A jegy-és bérletpénztárak mellett, 20 darab új készpénzmentes jegy-és bérletkiadó automatából lehet majd megvásárolni tiketteket. Az utasok időt spórolhatnak meg a jegy-és bérletautomaták bevezetésével, hiszen kevesebb sorban állással, napi 24 órájában tudnak majd jegyet és bérletet vásárolni, akár számlára is.

Az automatákat olyan helyszínekre helyezik ki a városban, ahol eddig még nem volt lehetőség jegyet és bérletet vásárolni, illetve azokra a helyekre, ahol szükségessé vált a kapacitás további bővítése.

Ez is érdekelhet

Képgaléria
Baka András a  Nemzetközi Hungarológiai Kongresszuson az egyetemen
Baka András köztársasági elnök jelenlétében adtak át rangos díjakat a Miskolci Egyetemen
MiskolcKultúraTudomány
Rangos szakmai díjakat adtak át a IX. Nemzetközi Magyarságtudományi Kongresszus megnyitóján, amelyen a világ 22 országának hungarológiai műhelyei képviseltették magukat.
Göttingenben veszítettek és nyertek
MiskolcSport
Kosárlabda: az elmúlt hétvégén Németországban szerepelt a berlini világbajnokságra készülő magyar női válogatott.
Újabb elektromos autóbuszokkal bővült Miskolc járműparkja
MiskolcKörnyezet
Immár a főváros után Miskolc rendelkezik a legtöbb elektromos autóbusszal az országban. A két legújabbat sajtótájékoztató keretében mutatták be.
Miskolc két forgalmas csomópontján nem üzemelnek a fényjelző berendezések
Miskolc
Augusztus 25., kedd, 16 óráig a Vologda utca–Dayka Gábor utca, valamint a Kis-Hunyad utca–Dayka Gábor utca kereszteződésében található fényjelző berendezések karbantartását végzik, ezért nem üzemelnek.