Ugrás a tartalomra

Nem látta Radics Dávidot?

Létrehozva
A miskolci rendőrök a lakosság segítségét kérik egy helyi fiú megtalálásához.
Kép
Radics Dávid. Fotó: police.hu

Egy tizenöt éves fiút keres a Miskolci Rendőrkapitányság - írja hétfői közleményében a megyei rendőr-főkapitányság sajtószóvivője.

Dobi Tamás elmondta, Radics Dávid még április 23-án az egyik miskolci gyermekotthonból engedély nélkül távozott, tartózkodási helye azóta is ismeretlen. A felkutatására tett rendőri intézkedések megkezdődtek, melyek ezidáig nem vezettek eredményre.

A 15 éves fiatal megközelítőleg 170 centiméter magas, vékony testalkatú, szeme barna, haja rövid, fekete színű. Eltűnésekor viselt ruházata fekete sportcipő és fekete farmernadrág.

- A Miskolci Rendőrkapitányság kéri, hogy aki bármilyen információval rendelkezik a képen látható fiú tartózkodási helyével kapcsolatban, hívja a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központját a 06-46/514-506-os telefonszámon. Továbbá a nap 24 órájában elérhető a 06-80/555-111-es Telefontanú zöldszáma, vagy a 112-es - díjmentes - központi segélyhívó száma - tette hozzá Dobi Tamás.

Ez is érdekelhet

Zivatarveszély miatt elsőfokú figyelmeztetést adtak ki
Miskolc
Egy nyugat felől érkező hullámzó hidegfront előterében a nap első felében még kicsi eséllyel, majd elsősorban délután és kora este már nagyobb területen, nagyobb eséllyel alakulhatnak ki zivatarok, akár hevesebbek is.
Képgaléria
I. Miskolci Tartalékosok Családi Napja
"Vigyázz! Pihenj!" - családi napon kapcsolódtak ki a város tartalékosai
MiskolcBorsod-Abaúj-Zemplén
A Miskolci Rendvédelmi Technikum Stromfeld Kollégiumának zöldterülete adott otthont a miskolci tartalékosok első családi napjának.
Magyarország legnagyobb curlingcsarnoka készülhet el Miskolcon
MiskolcSportSzabadidő
A város alpolgármestere közösségi oldalán osztott meg képeket a készülő beruházásról.
A képzőművészet nindzsája: díjazták a grafikust
MiskolcBorsod-Abaúj-ZemplénBelföldKultúra
A grafikusok a kultúra frontvonalán teljesítenek, a munkájukat azonban kevésszer ismerik el: a képzőművészet nindzsáiként nesztelenül, láthatatlanul dolgoznak.