Ugrás a tartalomra

Miskolc Televízió: még több Sportpercek

Létrehozva
Ettől a héttől a hagyományos keddi alkalmon kívül csütörtökön is jelentkezik a városi televízió sportmagazinja.

Még magasabb fokozatba kapcsol a Miskolc Televízió. A február elején indult és újraindult műsorok után újabb változás jön: ezentúl hetente kétszer, kedden és csütörtökön a híradó után 18 óra 25 perctől jelentkezik a Sportpercek. 

– A műsorban foglalkozunk a városban működő egyesületek, és egyéni sportolók munkájával, eredményeivel. A riportok, összeállítások segítségével bepillanthatnak a nézők a kulisszák mögé is. Kollégáink beszámolnak a Miskolchoz kötődő sporteseményekről, az edzések, a versenyek, és a mérkőzések hátteréről is – írja a televízió szerkesztősége.

A sportmagazinok mellett újra rendszeresen jelentkezik a városi tévé Miskolc élvonalbeli klubjainak bajnoki, kupa és felkészülési mérkőzéseinek közvetítésével is. Kiemelt találkozóknál élő közvetítéssel, egyébként pedig felvételről követhető nyomon szinte minden hazai, esetenként több idegenbeli találkozó. 

Február 15-én a Miskolc Ma után láthatják a Sportperceket, 19 óra 25 perctől pedig a DVTK Jegesmedvék és a Budapest Jégkorong Akadémia mérkőzését, felvételről.

A Sportpercek keddi adása:

Ez is érdekelhet

Képgaléria
Downhill Országos Bajnokság 2026 eredményhirdetés
Magyarország legjobb hegyikerékpárosai Lillafüreden küzdöttek a bajnoki címért - íme az eredmények
MiskolcSportÉletmódSzabadidő
Vasárnap eldőlt, kik 2026 magyar bajnokai. A Lillafüredi Libegőparkban rendezték meg hétvégén a Downhill Országos Bajnokság 2026 versenyt.
tűzoltó
A Híd-dűlőbe riasztották a miskolci és diósgyőri tűzoltókat
MiskolcHavaria
Hétvégi ház égett Miskolc Pereces városrészében vasárnap délután.
Szeles utca
Három hétre megváltozik a közlekedés Miskolc egyik fontos csomópontján – ezek a buszok járnak másképp
Miskolc
Nemcsak az autósoknak, a buszozóknak is érdemes készülniük: a Szeles utcai felújítás három hétre alaposan átrajzolja a környék közlekedését.
miskolci FUX Zrt.
Négy nap alatt 8,32 megawattóra: így csökkentette áramfogyasztását egy miskolci gyár a hőhullám idején
MiskolcGazdaság
Nem leállította a termelést, hanem átszervezte a miskolci FUX Zrt. a hőhullám idején.