Ugrás a tartalomra

Verekedésben összevert fiatalembernek segítettek a polgárőrök

Létrehozva
A diósgyőri polgárőrök péntek esti szolgálata kifejezetten mozgalmas volt.
Kép
A diósgyőri polgárőrök a péntek esti akciójuk közben. Fotó: magánarchívum

A Kuruc utcában járőrözve egy nagyobb társaságra és egy földön fekvő emberre lettek figyelmesek - írta közösségi oldalán a Miskolc-Diósgyőri Polgárőr Egyesület. - Hamarosan kiderült, hogy súlyos sérüléseket szenvedett a fiatalember, amit egy komolyabb verekedés okozott. Az önkéntes polgárőrök értesítették a rendőrséget és a mentőket, a helyszínt addig biztosították és ellátták a sérült fiatalt meleg ruhával.

A későbbiekben egy eltűnt miskolci férfi felkutatásában segítették a rendőrség munkáját a polgárőrök, elsősorban a Bükk területén. Időközben szerencsére előkerült a férfi a nagylétszámú keresésnek köszönhetően.

Ez is érdekelhet

A kortárs zeneművészet kiemelkedő alkotásai születtek az Ars Sacrára
MiskolcKultúraEgyház
Assisi Szent Ferenc szellemében hirdettek zenei alkotói pályázatot a IV. Miskolci Ars Sacra Fesztiválra, amire tizenhárom remekmű érkezett be.
Képgaléria
14. Avasi Borangolás megnyitó. Fotó: Horváth Csongor
Fotók és videók: így startolt el a 14. Avasi Borangolás
MiskolcKultúraÉletmódGasztroEgészségBulvár
A 14. Avasi Borangolás ünnepélyes, zászlós felvonulással indult csütörtökön 17 órától a Szent István térről.
szent ferenc kórház
Látogatási tilalom a miskolci kórházban
MiskolcBorsod-Abaúj-ZemplénEgészség
A korlátozás visszavonásig marad érvényben - írták a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Központi Kórház És Egyetemi Oktatókórház oldalán.
A projektmenedzsment előnyeiről tartottak szakmai fórumot az egyetemen
MiskolcGazdaságOktatás
Kifejezetten a kis és középvállalkozásokat célozta meg a Magyar Projektmenedzsment Szövetség által tartott rendezvény május 14-én, csütörtökön.