Ugrás a tartalomra

Május 26-án és június 4-én is változik a közlekedési rend

Létrehozva
Rendezvények miatt forgalomkorlátozásra kell számítani a nemzeti összetartozás napján és a hősök napján is.

Május 26-án, vasárnap, várhatóan 8:20 és 9:15 között, a Miskolci Kulturális Központ megemlékezést szervez a Hősök Napja alkalmából. A rendezvény miatt forgalomkorlátozás várható Miskolcon a Görgey Artúr és Corvin Ottó utcák által határolt körforgalom és a Lévay József utca közötti szakaszon. A forgalomkorlátozás során az arra haladó járművek rendőri felügyelet mellett, fokozott óvatossággal, lassítva közlekednek majd - figyelmeztet közleményében az önkormányzat.

Június 4-én, kedden szintén változik a közekedési rend: várhatóan 8:50 és 9:30 között, a Miskolci Kulturális Központ megemlékezést szervez a Nemzeti Összetartozás Napja alkalmából. A rendezvény miatt Miskolcon a Görgey Artúr és Corvin Ottó utcák által határolt körforgalom és a Lévay József utca közötti szakaszon az utat teljes szélességében lezárják - tájékoztat a közlemény, hozzátéve, a terelés az MVK Zrt. és a Volán járatait nem érinti, az autóbuszok lassítva, eredeti útvonalukon közlekednek majd. A lezárt útszakaszt mindkét irányban a Lévay József utca – Király utca – Vörösmarty utca érintésével lehet majd kikerülni.

A forgalomkorlátozás miatt a szervezők mindkét napon a közlekedők türelmét és megértését kérik.

Címlapképünk a hősök napja alkalmából tavaly tartott megemlékezésen készült Fotó: Juhász Ákos

Ez is érdekelhet

Az egyetem legkiválóbb hallgatóit díjazták az ünnepi szenátusülésen
MiskolcOktatás
A Miskolci Egyetemen nyilvános ünnepi szenátusülés keretében emlékeztek az 1848/49-es forradalom és szabadságharcra péntek délelőtt az idén 291 éves alma mater díszaulájában.
Képgaléria
Március 15-ei ünnepség Diósgyőrben
Megemlékeztek a diósgyőri Országzászlónál
Miskolc
A diósgyőri Országzászlónál emlékeztek meg az 1848–49-es forradalom és szabadságharc hőseiről péntek délelőtt.
Új BYD buszok Miskolcon. Fotó: Juhász Ákos
Az első utasoknak tetszik az új elektromos busz
MiskolcKörnyezet
Pénteken álltak forgalomba az első BYD márkájú elektromos meghajtású csuklós buszok Miskolcon, az első utasreakciók nagyon pozitívak.
lakástűz illusztráció katasztrófavédelem
Életet mentettek a miskolci egyenruhások: egy idős asszonyt hoztak ki egy égő lakásból
MiskolcHavaria
A miskolci Soltész Nagy Kálmán utcában gyulladt ki egy lakás. A ház egyik ablakánál egy megrémült idős nő segítségért integetett.