Ugrás a tartalomra

Ingyen mehet szavazni e-rollerrel

Létrehozva
Az EU2024VOTE promóciós kóddal két ingyenes, egyenként legfeljebb 10 perces utazás vehető igénybe minden TIER-járművön.

Kép
Fotó: Juhász Ákos

Ingyen mehetünk e-rollerrel szavazni – tájékoztatta a minap.hu-t a miskolci e-rollermegosztó szolgáltatást megosztó cég.

Azt írják, elkötelezettek abban, hogy a mikromobilitást mindenki számára elérhetővé tegyék.Az európai vezető elektromos mikromobilitási szolgáltatóként a TIER együttműködik az Európai Parlamenttel, hogy megkönnyítse és hozzáférhetőbbé tegye a szavazást.

„A TIER büszke arra, hogy ingyenes utazásokat kínál a szavazóhelyiségekhez és vissza az Európai Parlamenti választások napján. Az utazók az EU2024VOTE promóciós kódot használhatják, hogy két ingyenes, egyenként legfeljebb 10 perces utazást kapjanak minden TIER-járművön” – zárul a közlemény.

Ez is érdekelhet

Visszahelyeznek egy buszmegállót az Ifjúság útján
Miskolc
Az útfelújítás miatt helyezték át.
tűz katasztrófavédelem tűzoltó
Lángok csaptak fel a Nádasrét közelében, a miskolci rendészek riasztották a tűzoltókat
MiskolcHavaria
Gyors, hatékony és célirányos együttműködés.
Bombahír a Szimbiózis Alapítványnál
MiskolcSzabadidőKörnyezet
A Szimbiózis Alapítvány Baráthegyi Majorsága számára készülő „Legendás növények tanösvény” elsőre nem is élővilágáról, hanem egy félelmetes tárgyról híresült el.
Kalandjátékok és Élő Könyvtár költözik az Avasra
MiskolcKultúraSzabadidőKörnyezet
Öt kezdeményezés indulhat el a MiskolcÉrt Közösségi Alapítvány Avasi Alapjának támogatásával. A nyertesekkel már közösen tervezik a megvalósítást.