Ugrás a tartalomra

Közlekedési és Bérletpénztári információk augusztus 19-én és 20-án

Létrehozva
Az áthelyezett szabadnap miatt augusztus 19-én, hétfőn, a villamosjáratok a szombati menetrend szerint, míg az autóbuszjáratok a szabad- és munkaszüneti napokra érvényes menetrend szerint közlekednek – közölte szerkesztőségünkkel az MVK Zrt.
Kép
Képünk illusztráció / Fotó: Mocsári László

A közlemény értelmében augusztus 20-án, kedden (az ünnepnapon) a villamosjáratok a vasárnapi menetrend szerint, az autóbuszjáratok pedig a szabad- és munkaszüneti napi menetrend szerint közlekednek, az alábbi kivételekkel:

•    az 1-es, az 1G-s, a 12G-s, a 43-as és az 53-as járatok az ünnepnapokra érvényes menetrend szerint közlekednek.
•    a 44-es járatok ezen a napon nem közlekednek,
•    a menetrendkönyvben aláhúzással jelölt 3-as, 7-es és 21-es járatok nem érintik az Auchan, illetve a Lidl áruházat.

Augusztus 20-án 14 órától 22 óráig a Szent István téri ünnepi rendezvények miatt a villamosjáratok közlekedésében néhány perces késésre lehet számítani.

Jegy- és bérletvásárlási lehetőségek

Az MVK Zrt. jegy- és bérletpénztárainak nyitva tartásáról itt tájékozódhat. A társaság felhívja az utazók figyelmét, hogy az Ügyfélszolgálati Iroda, valamint az Avas városközponti és a felső-majláthi jegypénztár ezen a napon zárva tart.

A mobiljegy applikációkban, valamint városszerte 20 jegyautomatánál a nap 24 órájában tudnak jegyet és bérletet vásárolni, a pénztárak nyitva tartásától függetlenül.

Ez is érdekelhet

Képgaléria
Tóth György fotókiállítása az Adyban
Tóth György kiállítás nyílt az Ady Endre Művelődési Házban
MiskolcKultúra
Lillafüred szépségét és természeti változásait mutatja be Tóth György első fotókiállítása.
Horváth Csenger távozik posztjáról.
Távozik Horváth Csenger a DVTK-tól
MiskolcSport
A klub közleményben jelentette be péntek délután, hogy a mai napon közös megegyezéssel távozik Horváth Csenger, a DVTK sportigazgatója.
Elárvult az egyik kengurukölyök az állatkertben
MiskolcSzabadidőKörnyezet
A Miskolci Állatkert gondozója próbálja pótolni az anyai meleget az árva kengurubébi számára.
Képgaléria
Családi napra invitálták a hozzátartozókat az Őszi Napsugár Otthonba
MiskolcSzabadidő
Élményben és érdekes információkban is gazdag volt a szeretetteljes légkörben eltöltött esemény.